13257 entry daha
 • geçtiğimiz yaz şampiyonlar ligi gruplarına kalabilmek için oynadığımız maçlarda sürekli berkanı oynata oynata taraftarın hedef tahtası haline getirmişti. berkanın bu maçlardaki hataları sosyal medyada gündem olmuş sonunda berkan da bu gündemden etkilenmiş ve ayrılmak istediğini söylemişti.

  şimdi de benzer bir süreci kerem aktürkoğlu üzerinden yaşıyoruz. okan taraftar tepkisini ve kötü oyunu görmezden gelerek ısrarla keremi oynatıyor. aslında onun iyiliğini istediği için bunu yapıyor ama bu hem oyuncuyu hem de taraftarı olumsuz etkiliyor. hedef tahtası haline geliyor. halbuki birkaç maç oynatmasa hem taraftar yatışacak hem de kerem psikolojik olarak daha iyi bir durumda olacak.
 • "biz, türk hakemlerine güveniyoruz. onların en iyisini yapabileceğini biliyoruz. iş onlarla devam edecek. dünyanın birçok yerinde yabancı hakem kullanılıyor. avrupa kupalarında da birçok yabancı hakemi de gördük. bazen türk hakemlerin hakkının yenildiğini düşünüyorum. uefa şampiyonlar ligi'nde ve uefa avrupa ligi'ndeki hakemleri gördükten sonra kimse kusura bakmasın bizim hakemlerimiz hepsinden iyi. onların da güvene ihtiyacı var. çok önemli bir yarış var. türkiye futbol federasyonu da hakemleri desteklemek için yeni uygulamaları hayata geçiriyor. süper kupa'nın hakemleriyle ilgili karar federasyonun. türk veya yabancı olursa olsun maça çıkacağız."

  al bak, yabanci hakem konusunda ne demis.

  gotunuze sokarsiniz simdi yabanci var hakemini.
  siz adalet falan degil, kendinize ayricalik istiyorsunuz resmen. bu penalti pozisyonu sebebiyle de carcarcar yabanci var hakemi nereden cikti yeaaaaa diye konusuyorsunuz.

  gecen hafta karagumruk'e cakarken "ay ne iyi oldu yabanci var hakemi" diyordunuz. aq sizofrenleri sizi.
 • özgüveni, insan kalitesi, taktik bilgisi, genel kültürü, oyuncuları ile hem italyanca hem ingilizce anlaşabilmesi, en kaprisli yıldız oyuncuyu bile kesmesine rağmen bir şekilde aidiyetini kaybettirmemesi müthiş. gerekli saygıyı korkıuyla, tehditle, palavrayla değil kendini gerçekten sevdirerek ve inandırarak kazanıyor. iyi bir yöneticinin temel önceliğidir bu ve onda doğal olarak oluşmuş.
  bu yönleri ile acı bir gerçeği yüzümüze vuruyor. bu oyuncu grubuna doğru 3-4 isim eklerse 2024-2025 şampiyonlar ligine damga vurur. acı olan bu değil elbette.
  biz bu adamı nasıl türkiye'de tutacağız? mertens napoli'ye izleyin bu adamı demiş mesela. mertens demese de izleniyordur zaten uefa seminerlerinde taktik varyasyonları elit teknik direktörlük örneği olarak gösteriliyor uygulamalı olarak.
  bu kadar leş bir futbol ortamında altın gibi parlıyor hocam. yakın bir zamanda yollarımızın ayrılacağını bilmek çok üzücü. kendisine düşen bir görev var. bu takıma, kulübe çok emek verdi. gitmeden önce mutlaka halefini belirlemeli (adam arda değil ama hocam aman)
 • seneye bu adama;

  gerekirse adam da yiyebilecek, sezonda ortalama 10-12 gol katkısı verebilecek tartışmasız bir 8 numara

  mümkünse hem 8 hem 10 hem false 9 oynayabilecek üst seviye, mertens ikamesi bir oos

  köhn ayarında genç ve potansiyelli üstüne geldiği gibi katkı verebilecek bir sağ bek

  zorunlu hallerde her iki kanatta da oynayabilecek pırpır ve istikrarlı bir kanat forvet(zaha'nın 2-3 sene önceki hali gibi)

  icardi'yi yedekleyebilecek majestelerinden maks 2 gömlek aşağıda(bakambu 4-5 gömlek alttaydı) gomis tadında bir forvet getirmeyen yönetimi topa koyar öttürürüz.
 • geçen sezon okan buruk hakkında şüphelerin oluşmaya başladığı dönemde yönetim icardi hediye etti, şampiyonluk geldi.
  bu sezon yönetimin transfer hamleleri başarısız oldu, sağ bek sol beksiz kaldık, okan buruk gecesini gündüzüne katıp yönetimi kurtardı.
  takım içine dönüyoruz, icardi sakat ve formsuzken takım onu sırtladı, şimdi oyun sıkıştığında icardi takımı taşıyor.
  bu süreçlerin hiçbirisinde kimse kimseyi basının taraftarın önüne atmaya çalışmadı.
  güzel takımız vesselam.
hesabın var mı? giriş yap