• fotoğraflar gerçek ise ciddi bir can pazarı söz konusu.

inşallah sadece yaralanmışlardır.
  • adi herifler askerin karşısına çıkacak cesaretleri olmadığından ancak sivil halka saldırabilirler.
    o kadar şerefsiz insanlarla mücadele ediyoruz işte. kahpelik bunların yaptığı.
  • üst edit: bir takım hassasiyetler nedeniyle videoyu erişime kapattım. zaten twitter'da yeterince dolaşıyor.

gelen nefret içerikli mesajlar üzerine edit(bu edit de demirbaşım oldu sayenizde): birçok 'entry'imden de okuyabileceğiniz gibi ben, devletin kolluk kuvvetlerine yani tsk'ya, jandarmaya ve emniyete iş yapan bir şirket sahibiyim. bölgede yaşıyorum. hâlâ bana "senin kocan da kürt" yazanlar, küfredenler var. yani bir kadını kendinize zorla küfür ettiriyorsunuz; ulan orospu evlatları, benim ya da benim kocamın gittiği kaç üs bölgesine gidip hizmet verdiniz de konuşuyorsunuz? eğer bana bölücü mesajlar atmak istiyorsanız, eğer (bakın açıkça yazıyorum) götünüz yiyorsa tc kimlik numaranızı da ekleyin. bizim burada dibimizde bombalar patlarken, bana oturduğunuz yerden klavye delikanlılığı yapmayın.

çok üzülerek görüntüleri paylaşıyorum.

ne desem boş...
  • kansız mahlukatların gücü sivillere yetiyor. bizim ılık götlü kendini aydın sanan tayfa hala bu canavarları hümanist özgürlük savaşçıları diye adlandırıyor. teröristleri temizlemek için başlatılan operasyonu her gün kınayan sözde medeniyet temsilcisi avrupa ülkeleri ve abdnin, siviller ölürken sesi çıkmıyor. iki yüzlü kansızlar. milletimizin başı sağolsun. çok üzgünüm...

edit: @binmuhtesem1 uyardı. öfkeyle kullandığım o.cocugu küfürü kadınlarımızı aşağılayan bir dile neden oluyor. kadınlarımız başımızın tacı, ilgili kelimeyi çıkarttım.
  • sınırda bulunan gazetecilere karşı ayrıca bir saldırı olmuş. fakat işin enteresan yanı saldırıdan önce yabancı basın mensuplarının orayı terketmesi olmuş.

nasıl bir kumpas var bilinmez. allah orada olan bütün türk askelerini korusun.
  • olan vatandaşa oluyor. öldükten sonra ali mi öldürdü veli mi öldürdü önemsiz oluyor biliyor musunuz ? geriye sadece acı kalıyor.
  • orda öğretmenlik yapan tanıdığım kız memlekete döndü. baştan beri bir şey yok mardin'e geçicem korkmayın diyordu bugün geldi. şimdi de şey diyor ben sizi korkutmak istemedim orası resmen savaş alanı siviller yaralı, ölü. öyle korktum ki öğrencilerimi tanıdıklarımı hep buraya çağırdım gelin kalacak yer buluruz dedim diyo. olan yine sivil halka oluyor. sınırlarımız delikli kevgir zaten. amerikanın izin verdiği kadar öleceğiz.
    (ya manyak mısınız öleceğiz derken askerlerimiz ve sivil halkımızı kastediyorum)
  • sözlükte bulunan pkk'lıların dikkatini çekmez böyle başlıklar. kobani'den canlı bomba gelir pkk'yı savunurlar, şehir içinde yaşayan insanların üzerine havan mermisi atarlar yine savunurlar ama tsk bu mayın eşeklerine operasyon yaptığı vakit, "savaş kötü bir şey ühühühühü" derler.

sanki ben askerimin savaşmasını çok istiyorum. bu orospu çocukları yüzünden silahlanacağımıza o parayı eğitim ve sağlığa harcarız. parasını geçtim benim abim, babam, kardeşim niye bu şerefsizler yüzünden hayatını kaybetsin.

teröriste operasyon düzenlemek yanlış bir şeyse ve bunu rahatça ifade edebiliyorsanız böyle ifade özgürlüğünün amına koyayım.
  • hâlâ gelmiş savaş isteyenler diyor.ulan o havan topu gelmesin diye o savaş.
  • neymiş pkk'nın insana karşı olduğunu da öğrenmiş bazı yazarlar. günaydın amk. pkk denen orospu çocuğu örgüt kurulduğu günden bu yana çoluk çocuk demeden öğretmen doktor demeden katleden anası sikilmisler sürüşü.

bu orospu çocuklarının suriye'de ve türkiye'de tamamen temizlenmesi için ne yapılması gerekiyorsa yapılmalıdır. allah askerimize en ufak bir zeval gelmesine izin vermesin.
166 entry daha
hesabın var mı? giriş yap