• akli dengesi yerinde olmayan birisinin açıklaması.
  • sevgiymiş öyle sevginin ben...
    bana bunu babam yapsa gidip canını alırdım geç bunları
  • yere batsın sevginiz.
  • kendi hayatı sonuçta ne düşündüğü umurum bile değil ama senin için onca uğraşan insanın emeğini ziyan ettin. bu insanlar senin yüzünden yarın öbür gün aynı motivasyonla benzer bir mağdura yardıma koşamayacak maalesef.
  • beni ilgilendirmeyen açıklamalardır.
    allah aşkına şu kızı buraya taşımayın, bırakın ne hali varsa görsün. 3-5 sene sonra kadına şiddet var, mağdurum ben diye ağlarsa da sevinç gözyaşlarıydı bunlar der.
  • sevgi derken insanlık sevgisinden mi bahsediyor yoksa kendisine bunu yapana yönelik mi bir sevgiden bahsediyor diye sorgulama yaparak tüm safiyane duygularimi gözler önüne seriyorum.
  • şaşırtan açıklamadır.

öyle bir kısır döngü ki ne desem boş kalıyor. madem bu kadar seviyordun, vazgeçemiyordun keşke tüm bunları yaşamadan her şeyiyle kabullenseydin be kızım.

neden yaşandı tüm bunlar şimdi? neden?
  • allah kimseyi madden ve manen zavalılıkla sınamasın.

çok kınamaya gerek yok bu ülkenin zavallı resmidir bu kız.
  • bu haliyle başka birini bulma şansı olmadığını düşündüğü için elindeki tek fırsatı kaçırmak istememesi şeklinde yorumlayabiliyorum sadece.
  • tamamını okumaya gönlüm el vermedi. okuduğum kadarıyla ise yazılanın onun cümleleri olduğunu düşünmüyorum. doğru veya yanlış bir tercih yapmış olup, hepimiz gibi tercihlerinin getirisini yine kendisi yaşayacaktır. umarım kendisi için iyi olur.
    ayrıca (bkz: stockholm sendromu)
hesabın var mı? giriş yap