• yukardaki bir yazarin dedigi gibi,yanina duzgun bir kamera/kameraman alsaydi, eminim ki hepse bu sefer hukumeti elestirirdi.
  • "högümede pırovagasyon yapanlar yuzünden bu hale geldi fiyatlar höüe"

bunu duyduktan sonra videoyu kapattım. tahammül edilecek gibi değil.

(bkz: açmayın beyler)
  • denyo sırada bekliyor meyve sebze almak için ama hala “3 kilo bana yeter” diyor mal değneği. o meyve sebze sırasında beklerken “ana meyve sebze kuyruğu bakam bi sırada bekleyenler neler düşünüyor” diyen birine “tarladan 50 kuruş fazla o da maliyet” diye savunuyor kuyruğu mal. 3 kilo alma hakkın var senin 3, üç, üüüüüüçç... hadi onu geç zaten 6 kilo alacak paran yok lan cebinde. 3 kiloyu lütuf sayıyor mal.

bunun gibi tipler arkasında oldukça reisin sırtı yere gelmez ama halkın gelir. hatta halk reise tuş olmuş ama o yendiği için seviniyor. bu stokholm sendromunun hangi seviyesidir, nasıl bir sekstir bakın burası çok önemli.

bunlar üredikçe hayat çok daha ilginç bir hal alıyor. yok yok ülke elden gitmiycek ama bizim jenerasyona yazık oldu. tam bir talihsizlik. 2050de falan doğmak isterdim ki eser miktarda da olsa kalmasaydı bunlardan. bilgi çağında ortaçağ kafası mnkym.
  • hala eskiden bezin,yağ ve su kuyruğu vardı diyorlar merak etmeyin ekonominin durumu bu şekilde gitmeye devam ederse o günler pek te uzakta sayılmaz.
  • tepki göstermelerinin tek sebebi, oy verdikleri parti yüzünden bu halde olmaları. biliyorlar suçlarını ama türk insanı hiçbir zaman hatasını kabul etmez bunu ifade etmek için ya bağırır ya da şiddet uygular. bu haberden de bunu rahatça görebilirsiniz.

ayrıca başımızdakiler diye konuşmasının ilk kısmında atarlanan dayı halkın da gazına gelerek tepki göstermeye başlıyor. bu ve bunun gibi adamlar da seçimdeki kararsız seçmen oluyor. sağdan soldan aldığı telkinlerle oy verdiği partiyi belirliyor. çünkü aklı ülke gündemini muhakeme edecek kabiliyete ve donanıma sahip değil.

işin özü, bunları gördükçe insan çok üzülüyor. çünkü bu insanların yetiştirdiği çocuklar şu an toplumda kalbur üstü yerlere gelmiş insanlar.

ülkedeki eğitim sorununu çözmek için bize en az 50 sene lazım.
  • kılıçdaroğlu tanzim satış noktasına gidip orada kuyruğun hemen yanında miting yapması lazım.
  • kadın arkadaşlar, erkek arkadaşlar kimsenin verdiği oydan utandığı yok. diğer partilere oy verenleriniz partilerin yetersiz muhalefetinden yersiz desteğinden utanıyor mu? yok, hiç utanan da görmedim ne burada ne sokakta. o yüzden bu işler boşşşşş. allah cemil cümlemize akıl yürütme ve doğru, tutarlı düşüncelere sahip olabilme ehliyeti ihsan eylesin. ne diyeyim...
  • yeni sezonda andrew lincolnün yokluğunu yine hissedeceğimiz bi sezon olacak. bi dakka walking dead 10. sezon fragmanı için aratmıştım geldiğim yere bak allahım.
  • hala da toz kondurmuyorlar reislerine. ama çok güzel götleri tutuşmuş. daha bunlar iyi günleri; belediyeler böyle zararına satış yapıp stoklar azaldıkça fiyatlar daha da fazla artacaktır.
  • kuyruk olmuşlar ve ortalığı mı karıştırıyorsun diye adamı darp etmeye kalkmışlar. siz ne tür insansınız lan. siz insanmısınız?
hesabın var mı? giriş yap