şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin yapabileceği yegane "olimpiyatın" kapanışı.
  • az önce duydum ve gördüm bizzat. başbakan'ın içeri gelmesiyle birlikte çalan ilk şarkının 'mağrur olma padişahım, senden büyük allah var' olması çok manidar gerçekten. çok çok manidar.
  • gözü, vicdanı bağlanmışların ilgisine mazhar olmaktadır an itibariyle.
  • koç holdingin sponsor olduğu olimpiyatlardır.
  • başbakan içeriye girince gözüme birden inglourious basterds geldi. hitler yıkılmakta olan faşizmini; düşmedim ayaktayım diye göstermeye çalışıp büyük bir propaganda gösterisi yapıyordu sinema yardımıyla.. şimdi bakıyorum başbakana suratı çökmüş; hala ayaktayım demek için mitingler gösteriler ama hep kuru kalabalık eşiliğinde. ben bu son iki günde düşüşte olan bir lider gördüm, yarınlara umutla bakmamı sağlayan.
  • fetullah gülen'in sözlerini yazdigi sarkilar soyleniyor. birileri "dış gucler" mi diyordu?
  • an itibariyle, yeni bir dünya nasıl kurulur'un dersini vermekteler. gadalarınızı alam ben sizin.
  • yeni bir dünyanın, birileri gaz ve cop altında inlerken kurulacağı mesajının verildiği törenmiş.

sikeyim öyle yeni dünyayı, eskisinden ne farkı var o zaman?
  • son günlerin en mutlu eden görüntüsü. 250 bin kişi ile rekor kırmış.
  • sunucusu şoray uzun'un ifadesine göre, yapıldığı olimpiyat stadı'nın içinde ve dışında toplam 250.000 kişi tarafından takip edilmektedir.