• sahadaki ajax takımının yaş ortalamasının 23 olduğu karşılaşma. ve bu takım bu maçı alırsa lider çıkacak. hollanda futbolu bitti diyenler halt etmiş. karşılarındaki bitik bayern'in bitme sebebi de kadroyu zamanında gençleştirmemesi. bugün yerini dolduramadıkları robben ajax altyapısından yetişme. gs'nin kendine efsane yaptığı sneijder de öyle mesela. ali koç'un hollanda ekolünü bu kadar benimsemesinin sebebi bu işte. eğer senin ülkende hollanda futbolu tutmuyorsa, sorun sendedir, emin ol. ajax ve psv bugün kadrosundaki futbolcuları satsa, dünya gelir elde eder. senin büyüklerinin elinde satsa para edecek kaç futbolcusu var acaba?
  • gercekten "futbol" izlemek isteyenler icin gozlerin pasini silen bir karsilasma.

bu ulkenin futbolu mutbolu yok zipliyor herkes kanguru sanki...
  • ajax galibiyeti ile bitmek uzere olan, kaliteli futbol maci.

duzeltme: erken konusmamak gerek
  • yalçın ne maç oluyor be...

2-2 olmak üzere olan maç.

gözlerimizin pasını silip alan maç. ne desek boş...

ulen su içmek için bile yerimizden kalkamıyoruz. 3-3 oldu. dahası da olabilir alüminyum.
  • bu nasıl maç? 3-3. ajax sen gençlerle almanlara futbol dersi veren harika bir detaysın.
  • ahaha 3-3 oldu maç. zıpkın gibi len bu ajax'lı gençler. 4. yü bekliyoruz.
  • izlemediğim için ağlıyorum resmen. muazzam bi maç oluyor ve ben daha boktan bi maç için bunu izlemedim.
  • izlediğim en iyi maç olabilir.
  • bana 2014 dünya kupasındaki almanya-gana maçını hatırlattı. bu onun daha da iyisiydi. ajax bu jenerasyonla sikertir önümüzdeki bikaç sene içinde
  • inanılmaz bir maçtı 2016-2017 ve bu sezon avrupada izlemesi en zevkli takım olan afc ajaxa teşekkür etmemiz gerek harika bir mücadele verdiler.
hesabın var mı? giriş yap