• havuz medyasını yani akp medyasını geçtim ne doğan medya grubunda, ne de ciner medya (habertürk vb) ne de doğuş medya (star) ana haber bültenlerinde görülmeyen vatandaştır.

https://twitter.com/…zuth/status/951870310961369091

ayrıca akp'li kabataş yalancısı fırıldak islamcı hilal kaplan'da büyük oyunu her zamanki gibi görmüştür.

https://twitter.com/…akus/status/951931750279675904

yıllarca yazar kasa atan vatandaşın mağduriyetini kullananlar bu vatandaşın geçimsizlikten ve pahalı hayattan bıkıp kendini yakmasını görmezden gelmeleri normal tabi. pek yakında fetöcü ilan edilmesi kaçınılmazdır.
  • içimi çok acıtmıştır. benzer acıyı, aylan bebeğin cansız bedeni ege kıyılarına vurduğunda hissetmiştim. umarım işçi kardeşimiz hayata tutunmayı başarır.

ana akım medyada yeterli ilgiyi görmemiş maalesef. üzülerek görüyorum ki, sözlük ahalisinin de çok umurunda olmamış.

insanlara sesini duyurabilmek için daha ne yapılabilir bilmiyorum. doğan medya grubu (hürriyet gazetesi) haberin fotoğrafını bile yayınlamamış. ertuğrul özkök, bunu da görsün, bir kaç laf etsin de görelim. başkalarına istikamet vermek kolay.
  • yazar kasadan daha etkili olabilecek olan eylemdir. yamulmuyorsam arap baharı da birinin kendini yakması ile patlamıştı. ama yine de belli olmaz tabi.

bir arkadaşım" ulan en sonunda taksimin göbeğinde kendimi yakcam, belki millet uyanır" der dururdu. başkası yakmış. bakalım bir değişiklik olacak mı?
    sanmam gerçi.
  • yandaş ekibin köroğlukör olmasına sebep üzüntü verici olay.yahu şerefsiz medya!!eliniz 1 saniye mangal üstünde kalsa "yandım aq" dediğiniz şu dünyada bir adam açlıktan kendini yakıyor!!bunu haber yapmak için ne olması gerekiyordu?"insansız" herifler!!!!
  • vatandaş ekonomik sıkıntı canına tak ettiği için kendini yakmıştır.

yandaş medyadaki vicdanlari kurumuş paralı köpekler olayı inkar ediyorlar.

objektiflik iddiasındaki yavşak medya olayı görmezden geliyor.

bundan sonra ekonomik sıkıntıyı tarif ederken "ecevit'e yazarkasa fırlatıldı" örneği verenler şerefsiz, haysiyetsiz dir.
  • nedense tv'lerde haberi verilmeyen vatandaştır.

yazar kasa olunca batıyoruz, kendini yakınca bişe olmuyormuş demek.
  • arap baharında kendini yakan iki arapdan önce kendi vatandaşlarını düşünmeyi öğrenmesi gerekenleri göstermiştir.

türkiye gerçekleri

(bkz: ulaş akın)

edit: tabi böyle olayları bilmemeniz çok normal. çünkü ne takip ediliyor, ne de yeteri kadar dile getiriliyor. eminim bu yaşanan olay da iki gün içinde unutulup gidecektir.
  • sözlükte "bacakları kalın olmasına rağmen mini etek giyen kadın" başlığından daha az ilgi gören, ülkemizin ne halde olduğunu apaçık ortaya koyan başlıktır.
  • "kendin yakmak isteyen" deyince sanki yakmak istemiş ama yakmamış gibi bir algı oluşuyor.

basbayağı benzin döküp yakmış işte adam kendini. polisler söndürmüş. vücudunda yanıklar var ve hastaneye kaldırılmış. belki saniyelerle kurtuldu ölümden.
hesabın var mı? giriş yap