• bu yağmur değil, başka bir isim lazım. yetiştiremiyor derler ya, işte ondan. fırtına da var. korkunçlu.
  • keşke şehire yağan yağmuru bir şekilde insanlık değerlendirebilse. barajlara tamam da şehire yağan yağmur ziyan oluyor.
  • seferihisar tarafinda yagmur cok etkili olmasa, yildirimlar dusuyor bir yerlere. ayrica ruzgar inanilmaz etkili.
  • sokaktan geçen motorlu kuryeleri gördükçe içim parçalandı.

şu yağmurda sipariş veren duygusuz, vicdansız insanlar: içinizde bir gram bile merhamet duygusu yok amk. cidden hiç düşünmüyor musunuz bu siparişi veriyorum da bunu getiren kurye bu yağmurda nasıl getiricek bunu.

iki gram yağmurun sesiyle huzur bulayım, şimşeklerin dansını seyredeyim diye camın kenarına oturdum; kuryeleri görünce moralim bozuldu, hevesim kaçtı amk.

adamı çıldırtmayın editi: özelden; abi ne var yani adamlar işsiz mi kalsın sipariş vermeyelim de, ee onların işi de bu, her işin bir zorluğu vardır, ee karadenizde kimse sipariş vermesin o zaman gereksiz duyar kasıyorsun vs. gibi salak saçma mesaj atan dangalaklar; size cevap vermeye tenezzül bile etmiyorum.

kafanı camdan çıkar bak bakayım(dikkat et kafana şimşek çakmasın); bu yağmur normal yağmur mu sence; 1 saat içinde evin önündeki cadde nehire, sitenin otoparkı göle döndü. çoğu insanın evini su bastı; adam hala ne var yani sipariş verdiysek diyor. ne olsun amk git siparişini afiyetle zıkkımlan işte..
  • a haber de fırsat bu fırsat "izmir'de su baskınları" diye haber yapıyor. bursa'da olsa umursamazlardı bile.
  • sıradan bir yağmur değildir. buca, karabağlar, tepecik, gürçeşme, evka 1 gibi yerlerde sular araç boyuna geldi. izmirdeçevirme instagram sayfasındaki görüntüler kötü. gün aydınlandığında tablo daha net anlaşılacaktır. alt yapı yetersizliği mi doğanın bir gazabı mı anlamadım.

öte yandan bu geceki yağmur parazit filmindeki yağmura benziyor. zengin kesimler için romantik ve şehrin pisliğinin temizlenmesi anlamına gelirken fakirler için tam bir felakettir.
  • balıkesir burhaniye'de de şu an devam eden yağmur.
  • yok böyle bir yağmur arabayla giderken silecekler çaresiz kaldı, görüş mesafesi sıfıra indi mecburen dörtlülüleri yakıp 10 la götüm götüm eve zor geldim
  • çok az bir süre durduktan sonra tekrar başlamıştır. gök gürlemeleri arttı iyice.
  • izmir alt yapısı leş gibi olan koca bir köy. 2 sene yaşadım. en küçük bir yağmurda her yeri sel basar. hele o bayraklı ve bölge metronun oralar var ya öfff yani. kışın yağmur çamur, yazın lağım kokusu. izmirde bu ikisi asla bitmeeez.
hesabın var mı? giriş yap