şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dolarsa ne olur dolmazsa ne olur *
    (bkz: binali yıldırım)
  • damada o koltuğu emanet ederken bunların olacağını düşünmemiş olması imkansız. dolar 2 gün önce 4.52 idi.
    kendi birimini realize ediyor olabilir. bu ülkeden o denli nefret ettiğini düşünüyorum artık
  • tarih yaşıyoruz.

kadere bak...kimler neler ile tarih yaşıyor biz dolar kurunun ülkede ki en yüksek seviyede olduğu bir çağda tarih yaşıyoruz.

an itibari ile 4.915

yani şöyle düşün yolda yürüyosun hani hava da sicak yandin,baktin bi bakkal ya da kuruyemiş dükkanı hemen girdin iceri.

dolaptan hizlica soguk suyu aldın yöneldin ödeme yapmaya.

- borcum ne kadar ?

5 tl.

1 tl olan 0.50 ml pet şişede olan suya 5 tl verdin.

ha bu arada bu su neden 1 tl ? ötv var o yüzden, suriyeli bakkal görürsen onda 50 kuruş. onda neden daha ucuz? çünkü o ibine hatay üzerinden çözüyor isi,vergisi de yok zaten.
  • yarra yering marka şarabımı açtım,
    içiyorum.
  • gezi olaylarında dolar elden gidiyeaah diyen kitlenin bizim dolarla ne işimiz var demesine neden olan kur.
  • 4,52 olmuştu pazartesi aksam saatlerine kadar kabineden sonra hızla 4,75 görüp durulmuştu iki gün ve bu gece birden aslında aksamdan beri 80 lere geldi 84 ten sonra hızla zirve yaptı. cari açık ve abd çin vergi savaslarına ek olarak banka hisselerindeki yasanan satışlar ülkeden çıkan paralarla tarihi rekor4,9796 ya dayandı bir dk içinde.

sabah saatlerinde buralarda gorenler direk çıksın dolardan 23 mayıs zirvesinde pat müdahale gelmiş 55 lere gerilemişti kar kardır fazla ucmamak lazım diyorum kendimce. ytd.
  • 12 + 07 + 20 + 18 = 5,7

(bkz: kırk yapar)
  • 3 gunde 46 kurus oynadı.. buyuksun reis..hulogggg :d o değilde man adasında 1 milyonum olsa ($) suan 460 bin tl kar etmıstım .. neyse kısmet..
    not.. gavuroglu, gene dolar 5 ten buyuktur dedırtmedı ..
  • rekorları zorlayan dolar kurudur. gün içersinde en hızlı ve en etkili hamle faiz arttırımı olacaktır. ancak zaten yukarılarda olan faiz 20 üstüne çıkacak, kısa süreli düşüş olacaktır. ardından yayı çekilen ok misali yükselmeye devam edecektir. örnek mi?

(bkz: 23 mayıs 2018 mb'nin faiz artırım kararı)
  • o son kabineyi açıklamayacaktık sanırım..