• bizim inkılap tarihi çok kolaydı, 2-3 isyan, harf, şapka, seçim, çok parti, 2 ihtilal bir muhtıra.
    60 yıl sonraki nesil sıçtı! her hafta tarihe geçecek bir olay yaşanıyor. son 16 yıldakiler maalesef utançla anılacak.
  • dakika 5:38 : türkiye'yi ve türk insanını hala çok sevdiğini belirtiyor.

adam giderken bile türkiye'yi ve türk insanını kötülememiş, bu düşüncesinden dolayı kendisi takdir ettim.
  • hakkinda yalan ifade veren, son dakikada "yooooh abi biz ne dedigimizi bilmuyuduk kafamiz guzeldi herhal, bokunu yiyim affet" demeye getiren yalanci sahitlere tarafsiz ve bagimsiz turk yargisi haddini bildirecektir diye tahmin ediyorum

kendisine yapilan haksiz ithamlar adina ozur dilemeyi bir bagimsiz ve tarafsiz turk vatandasi olarak borc biliyorum. arz ederim.

kiymetini gec anladik be pastorum. ulkenin ne kadar rezil bi durumda oldugunu hepimizin yuzune tekrardan vurdugun icin ne kadar tesekkur etsek az. affet bizi.
  • rahip türkiyeyi seviyorum diyor portakal kafa araya giriyor bende seviyorum.

rahip bizim kırgınlığımız yok portakal kafa araya giriyor türk halkı çok gururludur diyor.

la bir sus portakal kafa bırak adam konuşsun yeminle izlerken daraldım.
  • canlı yayın ile ekranlara gelmektedir. türkiye'deki diğer abd'li ne olacak diye bir soru geldi. onun için de çalışıyoruz, sadece türkiye'de değil, birçok farklı ülkede uzun yıllar cezaevinde olan abd vatandaşları var, dedi. hımm. dili yumuşamış. yalnız siktiğimin papazının surat ifadesi halen aynı. herif cia tarafından üretilmiş yapay zeka sanırım.
  • bir süre sevişir gibi yaparlar. trump twitter’dan öpücük yollar, bizimki olmayan bağımsızlığı vurgulayarak sevdiğine karşılık verir.

de ekonomi ne olacak abiler?
  • trump reyisin dindar hristiyanların oylarını cebine koyduğu şov. kimden öğrendi acaba?
  • türkiye'nin bağımsız yargısının ve demokrasisisin timsali bu kara... daha fazla devam edemeyeceğim kusura bakmayın.

ahahahaha
  • hayatımda ülkem adına bu kadar utandığımı çok az hatırlıyorum. kuzey kore gibi bir ülke olduğumuzu düşünüyor tüm dünya.
hesabın var mı? giriş yap