şükela:  tümü | bugün
866 entry daha
  • tüm beşiktaş camiasını kutlarım. deplasmanda çok değerli 3 puan aldık. umarım bu yıl üst tur gelir de lige konsantre olamazsınız. çünkü her ne kadar başakşehir daha tehlikeli gibi görünse de siz bizi daha çok zorlayacaksınız. başaramazsak da siz şampiyon olacaksınız gibi geliyor. fenerbahçe toparlansa da geç kalabilir.

sonuç olarak; çok iyi iş. tebrikler.

not: muslera
  • gecenin körü peder çaldırdı, saatin geç olması sebebiyle yetişemedim. o ara aklıma araba kazası, su baskını, deprem gibi felaketler, memleketteki bir ayağı çukurda ihtiyar akrabaların silüetleri filan geliyor.
    neyse az bekleyip biraz da tırsarak geri aradım;
    ardarda 'allah' diye bağırması hariç ne babamın, ne yanındakilerin dediklerinin tek bir kelimesini bile anlamadım, ama sanırım mutluluktan ağlıyordu. kapatıp ekşiye girdim baktım beşiktaş deplasmanda 3-1 önde.

bayramdan bayrama camiye giden babamı geceyarısı 'allah allah' diye bağırtmış maç.
  • maçın özeti için şunu buraya bırakalım.
  • valla renklileri falan bir kenara bırakıyorum, en çok da maçtan önce şenol hocam'a laf atan, hatta beşiktaş taraftarını şenolseverler falan diye bölmeye çalışan beyin yoksunu renktaşlara girsin bu oyun ve bu sonuç. siz sevinmeyin lan! neymiş medel nasıl oynamazmış, neymiş oğuzhan oynatılırmıymış, cenk topçu değilmiş. ulan herkes futbol profesörü amk yerinde ya. şenol hoca'ya laf eden herkesi engelliyorum bundan sonra. aptal herfiler sizin götünüzde don yokken o adam takım yönetip, kadro kuruyordu lan.
  • maç orgazm maçıydı, goller orgazm golleri. cenk tosun'un golü bir içim su iken pepe'nin stoperliği zevkten dört köşe etti.

biz bu gece maç izledik dimi lan???

teşekkür ederim allahım <3
  • tupcuye olan borcumuz yuzunden hakemlerin kayirmasi sayesinde 1-3 kazandigimiz sampiyonlar ligi maci. tupcu uefa'yi iyi baglamis. su borcu artik odesek de kimseler kayirmasa.

"besiktas'in rekorunu gelistirecegi mac" yazan bir arkadas vardi o bir mesaj atabilir mi? bir sey deneyecegim.
  • beşiktaş'ın pepe hariç (sanirim) geçen sezonun kemik kadrosuyla oynadığı maç. götü kalkan yok, "ben avrupa'ya gitcem yeaa" diyen yok, bu bize yeter yatalım da ligi kazanalım (azizspor gibi) diyen yok.
    bunlar olmayınca başarı otomatik geliyor.
  • buralarda her sene olmak lazım, olay gerçekten bunda bitiyor. her yıl tecrübe, kalite artıyor. galatasaray'ın da yaptığı gibi beşiktaş da buraları öğrendikçe böyle sonuçlar geliyor. hoca öğreniyor, takım öğreniyor, biz de öğreniyoruz inanmayı.

öyle bir gruptayız ki 6 maçın 6'sını da kazanabilirsin, hepsinde 4 de yiyebilirsin. inşallah bu sene bu gruptan çıkarız, şampiyonlar liginde devam edip gerekirse paris'den 6 yeriz. seneye onları da yeneriz.
  • birileri tinerin dibine vurmuş da gelmiş
    yine.

şampiyonlar ligini ülkeye öğreten takıma bok atmak nedir almışsın galibiyetini sevin işte ne diye sataşıyorsun ben diyor muyum gecen yılda napoliyi yenmiştin deplasmanda sonra noldu kiev bastı geçti.

not:arenadasnayderrrsporluyum
244 entry daha