• usenmedim baktim amin feryadi esra kardes. neymis bu kadar entry girilmis final mi oynamis yakinmana cevap olarak.

bende bir sayfaya 50 entry dusunuyor, kanzuk reyiz sayilari kaldirdigi icin 50 ile carpin.

galatasarayin ligin basindan beri oynadigi maclara yazilan entry sayilari
    1. hafta 14x50
    2. hafta 12x50
    3. hafta 13x50
    4. hafta 13x50

ismini googledan sormaya usendigim takima rezil oldugunuz maclariniz

ilk mac 16x50
    ikinci mac 18x50

besiktasimin portonun icinden gectigi mac 20x50.
    porto bu porto, o 8 milyon euro degerinde senin icinden gecen boru degil.

cok mu konusmusuz, final mi oynamisiz, ananizi mi sikmisiz, ne bu basariyi kucumseme, ne bu sampiyonlar ligini ben yarattim havasi anlamiyorum esracim. hadi sari eski gunlerin hateina uefa kupana, yat uyu. uyku vaktin geciyor . hem illa ki yenilicez o zaman kusarsin nefretini.
  • galatasarayımın ve fenerbahcenin elendigi sezonda türk futbolu icin cok kritik bir galibiyetti, tebrikler besiktas.

grupta herkes herkesi yenebilir- ve bu besiktasın liderlik şansını arttıran bir faktör- yeterki kendi evinde minimum 7 puan alsın besiktas, gerisi kendiliğinden gelecektir.

son olarak, cenk varken burağı forvet oynatip cenki sağ kanada hapseden lucescu'ya da selamlarımı yolluyorum! ulan bu sacmalığı terim yapsa ne laf ederdiniz, bari lucescuyu da es geçmeyin allahaskına.

cenk, oğlum helal olsun sana.
    kendini hep gelistiriyorsun, yedek kalıyorsun alakasız mevkilerde oynatılıyorsun gene sorun etmiyorsun.
    ki antep'te de böyleydin! hocan seni forvet arkası oynatırdı ama çıkar gene golünü atar, katkını verirdin..

helal olsun sana, umarım seneye iyi bir ligde izleriz koçum seni!
  • beşiktaş zaten canavar top oynuyor. aldığı skorda abartılacak bir şey değil daha iyisini de yapar beşiktaş. porto'yu fazla gözünüzde büyütmeyin.
  • normal sonuç, beşiktaşın kadro kalitesi ve teknik direktörü daha iyi. monaco ile beraber gruptan çıkarız
  • adamlar gitmiş portekiz'de tokatlamışlar işte, işinize gelmeyince yok ülke puanı vs dersiniz de bir tebriği çok görürsünüz. mesleğim gereği sürekli takip ediyorum hem maçları hem de ekşideki genel futbol yorumlarını da gel gelelim hep bir eleştiri.

yahu tamam cenk'in topçuluğunu ben de beğenmiyorum daha doğrusu benim genel son adam kavramıma uymuyor, ligimizde ondan çok daha iyi, çok daha kariyerli golcüler yok mu var; ama bu arkadaş 2-3 yıldır üstüne düşeni yapıyor mu? bence çok iyi yapıyor, ne istiyosunuz yani cenk'ten messi gibi 3-5 kişiyi geçip mi atsın ya da ronaldo gibi uçup gitsin mi kanattan ne yani abi cenk la bu bırak adam öyle ya da böyle gol atıyor, bu akşam mis gibi oynadı futbol izlemeyen adam cenk 200m deyip dalga geçsin, ne bizim dursunspor ne de azizspor piyasada yokken başta cenk olmak üzere gidip 3 tane attılar mı ??? futbol sonuç oyunudur gittiler ve alınlarının akıyla dönüyolar, bir galatasaray'lı olarak canı gönülden tebrik ve teşekkür ederim.
  • maç sayfasına bu kadar entry girilince final sanmış anten. tüm beşiktaş maçlarına sizin kendi başlığınızdan daha fazla sıçarak yazmanızdan olmasın o ? gerçi bu yarısı silinmiş hali. bir de silinmemiş halini görseydin.
  • lig gidişatından dolayı bende karamsardım fakat güldürdün yüzümüzü beşiktaşım.
  • her sey iyi guzel de tosic'le olacak is degil.

tanim: porto'nun iki uc kere one gecebilecegi yerde bizim kazandigimiz mac.
  • vay vay vay.
    tebrikler kartal.

not: aslan
  • çok istememe rağmen bazı sebeplerden dolayı izleyemediğim maç. nasıl bir oyun oynandığını bilemem ancak porto gibi bir takımı deplasmanda 3 gol atarak 2 farkla yenmek başarıdır. fanatizmi bırakıp türkiye adına böyle bir iş başaran takımı tebrik etmek lazım. bu sene şampiyonlar liginde beşiktaş'tan umutluyum. ligi de bize bırakın.

not : bafetimbigomisspor
hesabın var mı? giriş yap