• fener en az 10 tane bomboş üçlüğü kaçırdı. bu kadar atış kaçtığı zaman maçı kazanamazsın. micic de yeni doncic olma yolunda. fener 2 maç art arda kendi sahasında yenilmez. datome bir az daha iyi olacak 2 gün sonra. sloukas da daha az yorgun olur. fener 4. maçı kesin kazanır. bu seri 6. maçta biter
  • anlık fenerliler

google -> voleybol ligi ne zaman başlıyor
  • benim anlamadığım fenerbahçe basketbol takımı bu kadar övülüyor falan ama şut sokamıyorlar? anladım oyuncu eksikleri var da bu kadar kötü de oynanmaz.
  • pivot sıkıntısı yaşayan takım, dış şutlarda da düşüyor örneği maç oluyor.
  • bazı günler olmayınca olmuyor. bu maçın başka bir açıklaması yok. takım ne zaman moral olarak yükselse efes üçlük ile cevap verdi. ne zaman bizim bir üçlüğe ihtiyacımız olsa potayı dövdük. 25/4 üçlük ne demek yani. üstüne en önemli adamımız sloukas kafa olarak burada değil ve bu çok normal. ona o kadar muhtacız ki kafası bu kadar dalgın olmasına rağmen oynatmak zorundayız. her zaman şans faktörü bu kadar bir takımın lehine olmaz. hala bu seriyi kazanacağımızı düşünüyorum
    tanım: dünyanın en güzel takımının en itici antrönere sahip takım ile maçı
  • ergin ataman'ın fenerin içinden geçtiği maç.
  • aynen kardeşim ergin ataman çok karaktersiz ama siz dünyanın en karakterli insanlarısınız. adamın sahaya kulaklıkla gelmesi bile batıyor size amk, ne karakterinden bahsediyorsunuz.
  • takımın şutörü son iki maçta 17'de 0 amk. yazarken 18'de 0 oldu.
  • 30 milyon dolarlık sponsor desteğine rağmen sezonu kupasız tamamlayacak vizyoner takımın maçı.
  • doğuş bile smaç koyabilirsa o iş bitmiştir. *

ergin hocanın küfürbaz serçelere tokatı indirdiği maçtır.
hesabın var mı? giriş yap