• 4 yıl sonra özür dilemiş. ne senin o attığın tekmeyi ne de ali ismail'e atılan o son tekmeyi asla unutmayacağız. unutursak kalbimiz kurusun. yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.

https://twitter.com/…rkel/status/995655035576078336

edit: unutmayacağımız tekme videosu https://youtu.be/3dbb-ne5ras
    teşekkürler (bkz: bay locke)

edit2: abi özür dilemiş adam işte özür dilemek erdemliliktir diyen ılık liberaller gelmedi mi daha?
  • hayırdır delikanlı neden şimdi özür diliyorsun??
    rüzgarın yönü mü değişti?
  • o tekme bütün emekçilere atılmıştır. unutanın kalbi kurusun
  • he özür he.
    adamın üstünde tepinirken allah gibiydin.
  • şimdiye kadar neredeydin tasmalı ?
  • seçim yaklaştığı için değil, akp'nin devrilme ihtimali ufukta belirdiği için özür dilemiştir. "fazla acıtmayın" ricasıdır.
  • sen tut madende ölen kişilerin yakınlarına tekme at ve sonra asıl mağdur kişi ben oldum diye 7 gün darp raporu al ve aradan 4 sene geçince de tüm herkesten özür diliyorum de.

dilediği özürde bile mağduriyet var. neymiş '' geçen bu 4 yıllık süre zarfında çok zor zamanlar geçirdik. şahsım, ailem ve hatta 8 aylık bebeğimle ilgili ölüm tehditleri aldım ''

ulan her şey mağduriyet üzereni kurulmuş ülkede. survivordaki turabi bile bu yüzden üstüste şampiyon oluyor. herkes çözmüş bu milleti. neymiş, ölüm tehditleri alıyormuş. bah hele sen yiğide.

bu adamın özrünü kabul edecek bir kişi varsa onun da aklını sikeyim kendi payıma. umarım her birinin ahını da ilmik ilmik çeker bu dünyada. samimiyetsiz herif. hadi naş.
  • samimiyetten fersah fersah uzak bir özür dilemedir. özür dileyen insanda utanma olur. utanan insan da gidip milletvekili aday adayı olmaz. geç kardeşim geç. bir de hala "tek bir fotoğraf karesi üzerinden bakılıyor" demiş. vurdun mu? vurduysan neden hala sanki vurmamış gibi, kamera açısından dolayı bir yanılgı varmış gibi "tek kare üzerinden yargılamayın." diyorsun. yok vurmadıysan neden özür diliyorsun? umarım bir gün o 'kare'deki diğer adam olursun.
  • "asıl sorumlular unutulmuş herkes beni günah keçisi ilan etmiş." diyen yaratığın özrüdür. asıl sorumlulara soma holding demiş, soma holding 2005'ten soma faciasına kadar hiçbir ihaleyi kaybetmemiş, 2005 yılında akp'nin bizzat kendi elleriyle verdiği kömür işletme ihalesiyle tutunmayı becerebilmiş bir şirket. tabi sonra asıl sorumlu soma holding oldu. onların sorumluluğunun en az iki katı akp hükümetinin üstünde. bir de gelmiş alçakça ve yüzsüzce yalan söylüyor, seçim için günah çıkarmaya çalışıyor.

soma holding nasıl zengin oldu?
  • rabbim de milletim de beni affetsin diyen kişinin taktiğini izlemiştir
hesabın var mı? giriş yap