sessiz sakin suskun adam

  • prezentabl (597)
  • 890
  • 31
  • 7
  • 1
  • bugün

17 mart 2018 fenerbahçe galatasaray maçı

bir galatasaraylı olarak kadıköydeki her maç öncesi '' bu sene koyacaz çocuğu dedim o sene bu sene ulan '' dedim böyle böyle 8-9 sene geçti ama olmadı. sonra 2007 oldu, bu sefer '' fener rahat yener aga, bizden bir bok olmaz'' diye başka bir strateji denedim ama o da olmadı. 2008 oldu, daha 2. dakika da lincoln gol atınca '' işte bu lan, konuşsanıza amuğa koduklarımm '' diye bağırdım sonra 4 yedik o da olmadı. 2009 oldu, dedim artık gol atsak da sevinmeyeceğim aga, yaramıyor bize dedim, sessiz kaldım ama o da olmadı. ibne alex show yaptı. sonra 2010 oldu, lincoln'ün iki sene önce attığı golde nasıl oturmuş isem öyle oturayım uğur getirsin dedim, dilenci gibi 90 dakka oturdum o da olmadı. 2011'de de olmadı. 2012 falan yaşlanıyordum artık ama kafam halen zehir gibiydi. ulan dedim aslında sorun belki bende, izlemeyim maçı bakalım nolcak dedim. izlemedim, gittim göl kıyısında çekirdek çitledim yine olmadı. 2013 oldu, açtım ellerimi '' ya rabbim, bi deprem falan yap da şu stat yıkılsın başka yerde oynayalım'' dedim, dualar ettim o da olmadı. 2014'de de olmadı. 2015 falan prostat belirtileri başladı.

2016 olunca oha evraka. aklıma müthiş bir fikir daha geldi. dedim stata gideyim de tribünde izleyeyim maçı, sinerji iyi gelir dedim, gittim kadıköy'e hopladık zıpladık hopp o da olmadı. van persi gözümüzün önünde iki tane kitledi. 2017 oldu. ne yapayım, ne edeyim diye düşünürken bir psikologdan duyduğum sevgi bağı gücünü kullanmaya karar verdim. ablamın çocukları ve abimin çocuklarını alıp onlarla bir yumak olup evde izledim. sarıldım yeğenlere o da olmadı. siktirin gidin dedim kovdum hepsini.

şimdi geldik 2018 senesine...
dini bütün bi adamım, kurban kessem koyuna yazık, tespih çeksem elime, yeğenleri de çağıramam hepsi sayemde fenerli oldu.

ne yapacağımı bilmiyorum. maçı izlesem olmuyor, izlemesem olmuyor, otursam olmuyor, hoplasam olmuyor. öldüreyim mi kendimi anlamadım. sokayım böyle kadere çok afedersiniz.

devamını okuyayım »
17.03.2018 00:00