şükela:  tümü | bugün
 • babam 13.06.2018 tarihinde frankfurt'tan tk1618 numaralı uçuşla sabiha gökçen havaalanına oradan da bağlantılı tk2980 numaralı uçuşla ankara'ya geldi.ancak frankfurt'ta teslim ettiği bagajı uçaktan çıkmadı.

  kayıp eşya raporu tutulmuş, tarafına bugün saat 10:00-12:00 arası çantasının adresimize teslim edileceği söylenmiş.saat 12:00'de gelmeyince tekrar aradık.0312 590 1909 numaralı telefona çıkan bayan dağıtımın saat 14:00 ile 16:00 arasında yapılacağını bize yanlış bilgi verildiğini söyledi.saat 15:15’te tekrar aradık bu sefer de “zaten bagajınız gelmedi, size yanlış bilgi verilmiş, bagajınız istanbulda kalmış.saat 17:00’da istanbul’dan yola çıkacak.” dendi.

  sonra teyit etmek için tekrar aradığımızda ise “bagajınız almanya’da kalmış.saat 20:00’da gelince dağıtıma çıkacak” dendi.son olarak tekrar aradık dağıtıma çıkarmayın biz gelip havaalanından alalım zaten yola cıkacağız daha fazla gecikmeyelim diye bu kez tekrar “saat 17:00’da istanbuldan çıkacak, saat 19:30’da teslim alabilirsiniz” dendi.

  şu anda dünden topladığımız eşyalarımızla oturmuş, thy’nin (daha önce çok kez aksini yapmış olmasına rağmen) bize doğru bilgi vermiş olmasını umarak bekliyoruz.

  edit:sanırım yanlış anlaşılmış rezalet kısmı bagajın unutulması veya kaybolmuş olma ihtimali değil.müşteri hizmetlerinin konudaki iğrenç tutumudur.
 • saat 22.00 gibi arayıp aslında babanızın hiç uçmadığı bilgisini verip bugünki rezalet programını bitirebilirler. eskiden olsa kapanışı istiklal marşı ile yaparlardı ama dombra da fena değil. babanız yanınızda ve sağlıklı ya üç beş eşyanın lafını etmeye gerek yok.
 • rezalettir. hiç öyle şükredelim, olur böyle şeyler denilebilecek bir olay değildir.
  olabilecek durum valizin kaybolmasıdır. ama ondan sonra müşteri hizmetlerinin yaptığı saygısızlık ve terbiyesizliktir. her telefondaki müşteri hizmetleri yetkilisi farklı bir şey söylese ve her seferinde sorun çözülmese hanginiz sakinlikle şükretmeye devam edersiniz. müşteri hizmetleri yetkilisi sorumlu değil derseniz de bu sorunu 2.telefon görüşmesinde farkedip ona göre uyarı gönderebilirdi ilgili birime. sadece telefonu açıp sisteme bakıp gördüğünü söylemesi bir şey katmaz kimseye.