• fahis fiyatlari sebebiyle hic istemese de, internet paketi bitince en az bir kere 146 yi aramisligi olan nesildir.

eski zaman olur ki modem sesi icin; http://www.freesound.org/people/jlew/sounds/16475/
  • kol gibi fatura ödemiştir.
  • şuan erken boşalma sorunu yaşıyordur.
  • ilk adsl baglantisinin 2 ayda gerceklestigini ve usb modem vasitasiyla adsl'e baglanmanin guzelligini bilen nesildir.
  • aynı zamanda 146'nın fahiş fiyatından mütevellit, nefesnefese.com, minicik.com'a girip açabildiği ilk resimle 1 dakika 37 saniyede çavuş tokatlayabilmiş nesildir. kıtlık vardı o zaman gençler, siz bilmezsiniz. ne zor şartlarda yunus yüzdürdük biz. bir diskete 4 jpg sığdırıp, bütün sınıf bilgisayar laborutavarında toplanıp ayin yapardık nerde öyle xhamster falan. hey gidi, kıymetini bilin amına koyyim.
  • illegal platformlarda nispeten daha ucuz olan ttnet'e ait 145 platformunun şifrelerini arayan, satan nesil ile aynı nesildir.

ixir reklamları ile de çocuk yaşlarda yeteri kadar gülmüştür.

140. 150 tl telefon faturası ödeyen babasına: "valla ders aradım" diye yalan söyleyip sabaha kadar mirc senin icq benim takılan nesildir.
  • superonline'ın 39 dolarlık aylık internet paketine para verip tüm türkiye'den internete sadece 3-4 numaradan bağlanmaya çalışıp, 15 dakika meşgul sesi alınca yeter lan 146'dan girerim, zaten gireceğim 2,5-3 dakika diyen nesildir. vay be öyle sabaha kadar internet falan açık kalacak ha, en az 500 lira telefon faturası gelirdi yeminle.
  • telefonunun zil sesi olarak dial-up bağlantı sesini kullanıyor olabilir bu nesil.
  • benim de dahil olduğum nesildir, ki ben henüz 21 yaşındayım. teknoloji çok mu hızlı gelişiyor ne? hatırlarım da, 1mbit internetim varken dünyanın en hızlı interneti gibi gelirdi, 8mbit olayını duyunca karşılaşabileceğim hızı hayal bile edemiyordum, çok çok çok çok hızlı olacak sanıyordum, böyle her istediğim anında inecek gibi. şimdi 100mbit çok hızlı geliyor, bir 10 sene sonra bu entry'e bakıp 8mbit hıza sevindiğim için kendimi tokatlayacağım.
  • (bkz: ben efsaneyim)
hesabın var mı? giriş yap