historien

  • 31333
  • 18
  • 7
  • 1
  • bugün

starbucks

"ivdi 3 liriyi hizirliyicigi kihviyi 15 liri piri biyilin, bik bik bik."

hoşgeldin starbucks bok atıcısı çomar. gloria jeans, caribou, david people coffee falan bunları neden es geçiyorsunuz, çok darılıyorlar size :(

ulan evde hazırlamak nedir bi kere ya, her şeyi evde yapabilirsin bu mantıkla sittir git evde bimden aldığın dönerle iskender yap o zaman, embesilyus.

hayır bi de sen evde 3 liraya nasıl hazırlayacan lan latte'yi gerizekalı? evinde espresso makinen mi var? kahve öğütücün mü var? gidip kahve çekirdeği mi alıyon taze kavrulmuş? kahveden anladığın nescafe ve türk kahvesi dışında ne ki yani? ki 15 liraya kahve yok menülerinde. ve hatta üç kişi gidip 10 liraya filtre kahve alıp paylaşabilirsiniz çomar kardeşlerim.

hangi birini sayalım ki yani? ortam güzel, tepende bekleyen garson yok, kahveleri nispeten kaliteli. (daha iyilerini de araştır bul o ayrı, olay sadece starbucks değil)

bunun gibi salaklardan bikaç tane oldu çevremde, hepsini sadece bi kere starbucks'a götürdüm şimdi o kadar bok attıkları yerden çıkmıyo hiçbiri.

sen de ananın evinde uyduruk ketılınla yaptığın 3'ü 1 aradaları kahveden sayıp cahil cahil konuşacağına git de bi iki bi şey araştır kahve kültürün gelişsin. az biraz da damak tadın varsa, ondan sonra starbucks'ı bile beğenmeyip 3. dalga kahvecileri araştırmaya başlamazsan ben de bir şey bilmiyorum.

devamını okuyayım »
04.02.2017 10:37