• düzenli olarak her sabah yaptığım gibi ofise geldiğimde fotomaç gazetesinin manşetine baktım ve bir fenerbahçeli olarak atılan manşetten rahatsız oldum. turkuvaz medya grubu resmen insanların akıllarıyla dalga geçiyor. futbolla siyaset bu kadar iç içe olmamalı.

manşeti bu linkten görüntüleyebilirsiniz

edit: floydianfloyd arkadaşımız manşetin fotoğrafını upload etmiş. onun verdiği linkle değiştirdim.
  • berat albayrak'ın gazetesi. ne bekliyordunuz?
  • sahibi kim turkuvaz fazla söze gerek yok
  • fener'in 7 gollük galibiyetine atıfta bulunarak büyük puntolar ile "devam" yazılmış başlıktır.

boşuna tıklayıp bu heriflere para kazandırmayın.
  • oha, en üstte sporla ne alakası varsa "israil kaliamı", altta "devam" manşeti

bari, bir de reyizinizin resmini koysaydınız !

ne o da mı var?
    en altta o da var evet!
    hem de 3 tane fotoğrafı var
  • bildiğin akp gazetesi lan bu, en üstte gazze ve israil, ortada eşşek kadar devam yazısı, en altta erdoğan'ın üç tane fotoğrafı.

baktıkça daha fazla rezillik çıkıyor ilk sayfadan.

hadi devam'ı yazdın, akplisin, ok.

en üstteki israil haberi nedir lan? 3 gün yas bilmemne. sen futbol gazetesisin amk sana ne israilden? spor gazetesi alan adam israil haberini görmek istemez ki? israil haberini okumak istese normal gazete alır, spor gazetesi almaz.

ne açıdan baksak patlak bir ilk sayfa.
  • şimdi düşünelim ki bir spor gazetesi büyük puntolarla ilk sayfaya tamam yazmış olsun. alt tarafa da muharrem incenin fotoğraflarını falan koysun. sonrasında olabilecekleri düşünün bir de.

spora siyaset karışıyeah. 155 ararım bak.
  • fernandao'nun fotoğrafının kaplaması bir ilahi tecelli gibi sanki dediğim manşet.

"satan spor gazetesi"

gazetecelik ruhunuzdan söz etmiyor olduğunuza adım kadar eminim.
  • galatasaray şampiyonluğunu ilan ederse de "tamam" diye maşet atabilecekler mi acaba?

(bkz: güven)
    (bkz: özveri)
    (bkz: tecrübe)
hesabın var mı? giriş yap