• bahçeşehir fen ve teknoloji lisesi frc robotik takımı yardımıyla mümkün olan, güne sevinçle başlama vesilesi olan olay.

imam hatipliler dua etmeye devam etsin.

edit: türkiye taşkömürü kurumu kurtarmış. imam hatipliler ise hala dua ediyorlarmış.
  • yine umutlandırdılar şu ülke için amk.
  • ne ağlattı be...

kuyunun başında sevinç çığlıkları atan insanlar siz ne güzel şeylersiniz ya ...
  • kendisi şu an zevkten dörtköşe köpüş,

kuyruk sallıyor, millet çatladı burada ;
    https://www.59saniye.com/kuyunun-son-goruntusu/

yukarı çıkarırken çok kötü koku gelmiş, kokuşmuş seni :/

o mutlu ya biz,
    onun mutluluğu sayesinde ruhumuz beslendi.

edi.
  • güne mutlu, umutlu başlatan haberdir.
    şişli etfal'de ayaküstü sıçan teyze ile başlayan boktan dönemin 15 şubat 2017 kuyuya düşen köpeğin kurtarılması ile son bulmasını, devamında referandumdan hayır çıkması ile yerini güzel günlere bırakmasını diliyorum. amin.
  • işe gidiyorum ama mutluyum lan :) emeğinize sağlık :)
  • önerilen başlık kanalında insanlık seçeneğini aratan mutlu son.

emeği geçen, endişelenen, kurtarıldığına sevinen herkese ve pes etmeyip sonuna kadar direnen yavruya sevgilerle.
  • büyük bir başarı hikayesi ile kurtarıldı.

bu süreç ve sonuç şimdi tam bir amerikan stili ile süslenmeli ve pazarlanmalı. teknik ve biraz da reality show tadında belgesel(ler) hazırlanmalı. büyük belgesel kanalları ile anlaşmalar yapılmalı. ortaya çıkacak bu materyaller bilimi ve akılcıl düşünceyi özellikle meraklı gençler ve çocuklar arasında çok özendirecektir. işte o zaman bu köpüş hayatı ile yaşamımıza büyük bir katma değer yapacak.
  • o olay be sesi var ya, zaten bugün işe mutlu gelmiştim bir de onu seyrettikten sonra iyice mutlu oldum. sabahları işe gitmek için hanımdan bir 20-25 dk önce kalkıp wc ziyaretiydi falan hallediyorum, bu arada daha gözümün feri gelmemiş şaşı şaşı bakarken ilk işim kuyu ne oldu diye kontrol etmek oldu, bir de ne göreyim, kurtarmış iyi yürekli insanlar. hemen dürttüm, aç gözünü diye zira ben köpekleri çok severim eşim benden de çok sever, hatta ara ara içinde bir elmyra gizli olduğunu düşünürüm. neyse dediğim gibi dürttüm, az buçuk açtı gözünü bak kim var burada diye kuyu'nun kurtarılmış fotoğrafını gösterdim bir anda gözleri açıldı mutlulukla, neyse işe geç kalıyorum ben çıkıyorum dedim, kurtulma videosu ve kontrol yapılırken yaptığı afacanlıklarının olduğu videoyu gönderdi bana. sabah sabah şantiyede gözüm doldu yemin ederim. allah kurtarılmasına neden olan herkesten razı olsun. çok klişe olacak ama nadiren de olsa bu ülkede güzel şeyler de oluyor. özgür demirtaş hoca boşuna hep demiyor, teknolojiye yatırım yapan ülke kazanır diye. pırıl pırıl gençler, kocaman yürekli insanlar günlerini verip kurtardılar bir canı.
  • orada olup o sevinci yaşadım ya ölsem de gam yemem..
    arkadaşlar bazınız profesyonellikten uzak,ortadoğululuk bıdı bıdı diye klavye başından döktürmüşsünüz gene..
    -3 derece sıcakta,donmuş toprağın üstünde,kıçını 1 dakika bile biryere koymadan,sürekli kafa yorarak,sürekli sosyal medyaya,habercilere doğruyu anlatmaya çalışarak geçen günlerin sonundaki o son 24 saati anlayabildiğinizi sanmıyorum..
    ben oraya gönüllü gittim ama oradaki kurtarma ekibi o kadar inançlı,pozitif,iradeli ve yapıcıydı ki kimse bir an olsun vazgeçmeyi düşünmedi..düşünün ki ormanın, ıssızlığın,soğuğun ortasında tek bir şeye,bir cana konsantre olmuşsun ve sonunda başarıyorsun..çığlık atmak ne demek, insan sevinçten kendini düdükleyecek gibi oluyor..
    o insanların duygusu çok gerçek ve adı üstünde insani.
    haykonfed'ten barış ve çetin bey,şebnem hanım, ttk dan madenci mühendis abilerimiz, beykoz itfaiyesi ve belediyesi ,istanbul belediyesi,mag afe'den hüseyin başkan ve ekibi,afad,gönüllüler,zihni sinir projeleriyle koşup gelenler,çorba getirenler,herkes ama herkes sağolsun varolsun..
    uzun zamandır sevinçten bu kadar ağlamamıştım..
hesabın var mı? giriş yap