• ikinci yarıda gerçekleşmesi muhtemel.

(bkz: nerede kalmıştık)
  • futbol kurallarına göre penaltıdır fakat benim futbol görüşüme göre penaltıya yetmez. futbol zevkimi düşüren bir pozisyon.

aleyhimizde çalınsaydı da sikem böyle penaltıyı derdim ama malesef de teknik olarak doğru karar olduğundan ötürü yangın çıkaramazdım.

sayfalarca kavga etmişsiniz, gerek yok.
  • şuradan izleyip karar vermenizi gerektiren olaydır. futboldan anlayanlar buyursun. vermese kızılmaz verse sövülmez bir durum.

https://twitter.com/…tatus/1162433152368988161?s=21
  • engelle engelle bitmiyor gereksizler.

nerede kalmıştık söyleyeyim ama ben sana sevgili troll kardeş.

yayınladığınız bildirinin üstüne 17'nizi de tek tek dizip, üstüne 3 tane kupa kaldırmıştık.

bütün bunları yaparken federasyonun en üst kurumlarında hep beşiktaşlı ve fenerbahçeliler vardı, onu da hatırlatayım.

fetö bittiğinden beri kupa alamayanların, galatasaray alenen doğranırken bile, "kollanıyor ya" diye ağladığı ülkede futbolun ne kadar ileri gitmesini bekleyebilirsin ki? bu adamların başkanı da vizyoner bildiriler imzalar maksimum..

çünkü talep bu yönde. talep, galatasaray neden iyi, biz daha iyi olalım yönünde değil. talep, galatasaray iyi, hakemlerle, yabancı sınırıyla aşağı çekelim yönünde.

ek: zeka geriliği olduğunu düşündüğüm bir arkadaş serkan çınar ve ümit öztürk'ün eksikliği jean michel seri ve steven n'zonzi ile kapanır mı demiş.

soru 1- ali palabıyık, fenerbahçe'nin stoper açığını kapatmaya yeter mi?
    soru 2- hüseyin göçek ve halis özkahya'nın galatasaray'ı aşağı çekme çabaları, fenerbahçe ortasahası ile galatasaray ortasahası arasında farkı kapatır mı?
    soru 3- fenerbahçemiz yıldırım demirören yerine yapılan nihat özdemir transferi fenerbahçe şampiyonluğu için yeter mi?

3 kuruş haysiyeti olan adam galatasaray hakemlerle şampiyon oldu derken utanır. ancak görüyorum ki ekşi sözlük'teki rakip takım yazarlarının ya hafızası çok zayıf ya da galibiyete giden her yol mübah ki ilk yarı yapılan kasti hatalar görmezden gelinip, lehine yapılan hatalar neticesinde bir algı yaratmaya çalışıyorlar. her türlü yazık size. bildiri imzalarken aynı hakemler çok iyiydi de ne değişti?

ek2: geçen sezon ligde geriye düşünce ağlayarak algı oluşturmaya çalışan camiaların taraftarları bu sene daha öngörülü davranarak algısını daha sezonun ilk düdüğü çalmadan başlamış.

ek3: sizin derdiniz adalet, eşitlik, temiz bir yarış değil, sizin derdiniz galatasaray'ı aşağıya çekmek. derdiniz sadece bu olduğu için: ağlayın amk!
  • bu sefer anlaşılmasın diye maçın ilk 30 dakikalık zaman diliminde oluşacak penaltıdır.
  • hahahha vallahi şaşmadı tespiti yapan susere helal olsun diyorum.
  • tff başkanı fenerbahçeli eski yönetici, mhk başkanı fenerbahçeli eski hakem yardımcıları beşiktaşlı, bir önceki dönemler keza başkanlar beşiktaşlı yardımcıları fenerli olmasına rağmen hatalar bizim lehimize olacağını/olduğunu iddia etmek hangi mantıkla yapılıyor bunu anlamıyorum. 34 haftada rize maçında hatalı bir yönetim olmuş, ona karşın konya, fener maçları, beşiktaş inönü maçında doğranmış, teknik direktörü 10 maç ceza almış bir takımız ve hala bizim kayırıldığımız söylenmesi ancak, beyin olmaması veya fanatiklikten gözünün dönmesiyle açıklanabilir.
    ayrıca, bizim takım ile uğraşacağınıza kendi takımlarınızın bizim takımın seviyesine çıkması için uğraşın.
  • ihtiyaç olduğu an gereken yapılacaktır..
  • ahaahhahaahahahsdfdsfasfdsafdsafdsafdsa bir galatasaraylı olarak güldüm :d
  • dünyanın en boş penaltısıdır ama penaltıdır.
hesabın var mı? giriş yap