• bozcaada'da müşterilere uygulanacak azami fiyat tarifesinin, bir önceki yaz sezonuna kıyasla yaklaşık 3 kat artması sonucu ortaya çıkan durumdur.

karışık ızgaranın fiyatı 1800 tl, tavuk ızgaranın fiyatı 800 tl, kokoreçin fiyatı 950 tl, bolonez soslu spagettinin azami fiyatı 800 tl olarak belirendi. bozcaada müdavimi tüm turistlere şimdiden afiyet olsun!

kaynak
  • şüphesiz ki bu fiyatları normalleştiren dallamalar birazdan başlık altına damlayacaktır.

dolar bazında bile bu fiyatlar abes kaçıyor. ibiza'da, floransa'da bile böyle değil lan.

turizmciler, galericiler, taksiciler, emlakçılar… mahşerin dört atlısı.
  • gelir şimdi "fiyatlar normal, siz fakirsiniz" diyenler. kolum, bacağım boşta. kendisine monte etmek isteyen varsa veririm.

t; bıktıran manzara.
  • türkiye yüzyılı başlasın
  • kör tuttuğunu topal yakaladığını... aynen bu hesap.
  • gidip de ödeyen oldugu sürece devam edecektir...

alan razı veren raziyken kim karisacak?
  • fiyat normal demeyi geçtim mal gibi gidip yiyecekler damlayacak asıl o sorun.

mekana gidip fiyatları görüp kalkan görmedim. özellikle beyaz yakalının kazık yemeye karşı ayrı bir merakı var. sıraya giriyorlar o sikko mekanlardan story atmak için.
  • ortada şöyle büyük bir trajedi var.
    3 katına çıktığı söylenen geçen senenin fiyatları bile bana şu an için çok fazla geliyor. kokoreç 3 katına çıkmış 950 olmuş, yani 300 küsurmuş, e bu da çok fazla değil mi?
    ne günlere kaldık. yapımda ve yayında emeği geçenlere tek tek sevgilerimi aktarıyorum.
  • bu artık serbest piyasayı da geçti, tuttuğunu silkeleme piyasasına dönüştü. sezonluk bölge olduğu için maliyet hesaplarken yılı 4 veya 5 aydan hesaplıyorlar anladık ama kimsenin maliyetinin 100 katına satmaya hakkı yok. umarım tez zamanda acı çekerek batar bu fırsatçı yavşaklar.
  • gidip bu fiyatları verenlerin ben olmayan beyinlerini ....
hesabın var mı? giriş yap