• noldu okan hani 20 yıllık televizyoncuydun kimse sana nasıl konuşacağını hitap edeceğini öğretemezdi?

hatırlayalım

bu yayından beri bu herifin ne olduğunu anladım . bazen diyorum işte bu insanların anlayacağı dil bu. özür de dilersin önünde eğilirsin de.
  • şükür ya sonunda, dolar artık 2tl civarına geriler.

tanım: d n (r)
  • diriliş ne ertuğrul kim? böyle şeylerden uzak olmak bazen çok güzel. şu an o ödül de rte'nin ayarı da okan'in özrü de zerre umrumda değil. hem şahsi hayatımda hem de bir vatandaş olarak çok başka sorunlarım varken banane bunlardan.
  • ya bu adam gezi'de de aynı şeyi yaptıydı niye şaşırıyor bu kemalist tayfa anlamak mümkün değil. adama kızıyorlar üstelik. agsagdsgsdgs
  • ne kadar lüzümsuz seylerle boğuşuyoruz..baska sorun kalmamıstı sanki ülkede?refaha erdınız mı?
  • insan gibi , esprili dilimden dolayı kırdıysam özür dilerim demiş, yoksa diriliş ertuğrulun daşşanı yiyim tayyodan çok korktum , bende hemen yalakalık yapıp döneyim dememiş. sizden özür dileyen bundan sonra sizin gibi olsun, insan değilsiniz ki özürü anlayasanız.
  • sevgililerin sevismek icin kavga etmesi gibi bir durum var ortada sanki.
    (bkz: barışma seksi)
  • offff hem ak troll'ler, hem de beynini fazla kullanamayan bazı suser'lar yüzünden ne kadar uzadı bu konu... tayyip erdoğan bayülgen'e laf da sokmadı ayrıca öteki videoda, kaldı ki ödül töreninde bayülgen'in bir kusuru da yok. kaldı ki özür dilemek çok büyük bir ayıp değil, erdemdir. "ben böyle konuşurum kardeşim, alınan varsa kusura bakmasın." demiş; olayı hemen "tayyip erdoğan ayar verdi, bayülgen özür diledi." noktasına getiriyorsunuz.

kaldı ki son dönemde bayülgen'in tarzını bile beğenmediğim hâlde adamı savunacak noktaya getiriyorsunuz. ayrıca evet türk televizyonları, ülkenin başında tayyip gibi biri varken özgür değil, ne yapacaktı? "yemişim cumhurbaşkanını!" mı demesini bekliyordunuz? bayülgen aydın doğan'ın adamı oğlum!
hesabın var mı? giriş yap