• su siralar video konferans yoluyla toplanmis durumdalar. kayda deger bir sonuc cikacagini sanmiyorum
  • saat 01:00'den sabah 06:00'ya kadar sokağa çıkma yasağı çıkmasını umduğum toplantıdır.
  • birbirlerine hastalık bulaşmasın diye video konferans ile toplanan bu ekip, okulları açar. camileri açar. insanların bir araya geleceği yerleri açar. kendilerine günde 4 test yaptırıp, millete test yok der.

öyle müthiş bir ekip. ben bu hafta "salgına karşı en büyük önlem, evden çıkmamak" cümlesini bekliyorum bakalım.
  • sayın cumhurbaşkanımızın himayesinde toplanmıştır.

tanım: iye yaramaz yalaka sürüsü toplantısı. akil adamlar v2
  • çok ciddi bir şekilde maske-mesafe ve hijyen uyarısı yapılacak toplantıdır.
  • kısıtlama beklemiyorum. yine maske mesafe falan diyecekler. vaka sayısını söylemedikleri için de halkın umurunda olmayan açıklamalar olacaktır. insanlar vaka sayısı düşük olduğu için 83 milyonluk ülkede 3 bin kişinin arasına giren şanssız ben olamam diye salmış vaziyette. vaka sayısını tam olarak açıklamadıkları sürece halk korkmamaya devam edecektir.
  • niye bir ilkokul sınıfı büyüklüğünde toplantı salonunda değil de online toplanıyorlar? onların canı can da bizim çocuklarımızın patlıcan mı amk
  • her üyesi ayrı bir taraftan farklı açıklamalar yapan, üyelerinin kimler olduğu tam liste bilinmeyen, kurul olduklarını zanneden insanların laf olsun torba dolsun diye video konferans yapması olayıdır. madem böyle bir kurul var bir tane sözcü seçilir gerekli açıklamaları o yapar biri bişey diyor biri bilmem ne diyor saçma sapan işler. delikanlı insanlarsa açıklanan veriler yanlış halkı aldatıyorlar diye açıklama yaparlar
  • "son kullanma tarihi gelen kuru pastalar var.. toplanalım da bitsin bari" şeklinde yola çıkılmış olabilir bilemiyorum..
  • vaka sayısını açıklamıyorlar. hasta sayısının doğruluğu şaibeli. ölü sayısının ayan beyan yalan olduğu ortaya çıktı. yakında böyle bi kurul yoktu şaka yaptık derlerse şaşırmayın.
hesabın var mı? giriş yap