*

• şu an 01.00 denizli-ankara arabasında host bulunmamaktadır. bu kadar da olmaz desirten bi durum olarak otobüsteki yolcular olarak kendi kendimize buzluktan su koyup ihtiyaçlarımızı gidermekteyiz. tamamen self servis. denizli otogarda "nasıl host yok kaçtı mı bu adam" diye sorduğumuzda "kaçıyorlar tutamıyoruz efendim" diye bir yanıt aldığımız durumdur. şu anda tepemde bir yolcu su bardağı aramakta. bir frenlik ömrümüz var. bagajları da zaten yazıhaneden bir adam yerleştirdi. host denizliye gelmeden önce varmış sanırım. yanımdaki yolcu "bana su verdiler ama az önce kim verdi o zaman" dedi. şu anda allaha emanet gittiğimiz yolculuktur efendim. kaptan da "yolculardan biri su istese kim verecek şimdi" diye yazıhanedeki görevlilere çıkışıyordu. yazıhanedeki adam da "comcenter'ı arayın benim yapabileceğim bir şey yok" dedi en son.

not: bir otobüs yolculuğum da olaysız geçsin. bu arada bodrumdan denizliye gelen başka bir araçta da klima bozulmuş. kapılar açık yolculuk yapılmış. yolcular da orada başka isyanlardaydı.

(bkz: hostu bile olmayan otobüs firması)
  • (bkz: host artık)
    allahtan driver'i varmis. o da olmasa bus nasil gidecekti kim bilir. water'larını da kendileri almislar yazik.
  • (bkz: host'tir)
  • bence yolcular için daha iyi olmuş diye düşündüğüm durumdur. bu muavin denen arkadaşlardan su istiyorsun, neredeyse şırıngayla fıslatırmışcasına koyuyolar. ne güzel işte adamla uğraşma derdi yok. canın kola mı istiyor git al, kek mi istiyorsun git al ohh kafa raad. o yüzden iyi yönünden bakmak lazım.
  • o bir fren mesafesindeki ölümü hosta uygun gören ama sıra kendisine gelince kıyamet kopartan zihniyettir.
  • muavinin koltuk altı kokusundansa böylesi daha iyidir bence. söyle pamukkale'den kaç papel aldın bu başlık için kardeş.

(bkz: sözlüğü günlük olarak kullanmak)
  • hosts dosyasına kamilkoc satırı eklenerek giderilebilecek rezalet.
  • takla atmıyor diye sevinmen gereken durum.
hesabın var mı? giriş yap