şükela:  tümü | bugün
1377 entry daha
  • galatasaray'ın bu sezonki pembe dizi starı. sezon sonu amazon'a all or nothing:galatasaray yakışır. anlaşılan istanbul civarındaki maçlara gitmeyecek.
  • olsun maaşı 750.000 dolar. bedava.

milano'ya gitsin dolaşsın sikişsin yiğidim.
  • falcao 2.0
  • bu adam için transferi daha gerçekleşmeden önce ne yazdığımı açın okuyun.

haksız çıkmayı isterdim. gelmesin , gelmemeli demiştim. maalesef sansasyondan beslenen ve galatasaray'a futbol oynamak için gelmeyen , teknik açıdan ağır, zihinsel anlamda kafası karışık bir oyuncu.

bugün adana deplasmanında kafilede yoktu. neden niçin kimse bilmiyor. saçma sapan işler, bu gibi adamlar yerine anadolu klüpleri gibi gideceksin afrika piyasasını kurcalayıp hem teknik hem vücutlu adamları alacaksın kadrona. yok abi anlatamıyoruz. neyse en azından ucuza gelmişti.

not : hagispor
  • bu akşamki adana maçında yokları oynayan toxic forvet.
  • gözlerin aradığı süperstar.
    la olm şu karı kız işlerini hallet de gel artık. gol atamıyoruz amın oğlu. çağırmazdım acil olmasa.
  • seferoviç'i beğenmeyip bunu aldılar, adam milano'da trans eskort kovalayınca seferoviç'e geri düştüler sefer gol kaçırınca yine sefer'e sövüyorlar, altılı masa gibi dağıldım.
  • adamın götünü böyle kaldırırsanız böyle olur. adana deplasmanında oynamayacaksa, maç seçecekse ıslıklanıp siktir edilmelidir takımdan.
  • bu ırz düşmanının maç esnasında evde wanda nara ile kırıştırdığına adım gibi emimim.
  • maaşı 750 bin dolar ama terkeden karısına ödenen menajerlik parası 2.5 milyon euro.

adam haftada 2 kere milano'ya gidiyor, maç günü sakatım diyor.

güzel iş.

erden timur'un seferovic ile birlikte karanava transferi.
48 entry daha
hesabın var mı? giriş yap