• yıldırım demirören'in kendi gazetelerinde götü yiyemediği için yayınlayamayacağı karikatürü yakın ilişkileri sayedinde okuyucusu hırsızlıklara daha tepkili olan hürriyet'te yayınlattığını düşünüyorum. art niyet dışında başka hiç bir açıklaması olamaz. zira sanki diğer büyük takımların locaları hep dürüst ve namuslu insanlara satılmış gibi sadece konu beşiktaş olunca tepki alacağını bile bile hem de manşet üstü böyle bir şey yayınlamak hem aptallık hem de hainlikten başka bir şey değil.
  • sözde muhalif olup reza'ya loca satılmasına olsun ama paramız yok şeklinde bakan beşiktaş taraftarını göstermiştir.
    muhaliflik böyle bir şey değil. bu tarz adamlara loca satıp, kurula almaya niyetlenip halkın takımıyız biz muhalifiz ulan diye ortalıkta dolaşmayın gülerler.
  • ottan boktan galeyana gelen besiktas taraftariyla eglenmek icin yapilmistir.

daha evvel de yazmistim hangi baslik unuttum. sen ottan boktan galeyana gelirsen, 100 de 100 yalan haberlere dahi direkt atlarsan basinin ve medyanin en cok eglendigi ve uzerine oynadigi kitle olursun.

besiktasli olmayan bi gazeteci olsam ben bile her gun besiktas hakkinda haber uydururdum. ustune oynarim, gaza getirirm. cok eglenceli cunku. kulubu israile tasiyacaklarmis diye haber yap. binlerce kisi atlar yeminle. sonra izle eglen.

edit; bu entryi bu karikatur bazinda yazmadim. bana latif abi besiktaslidir diyip durmayin. kaldıki medyada sesi olan insanların beşiktaşı itin götüne sokmasını kabullenemiyorum ben. hangi takımı tutarsa tutsun. 50-100 kişiye hitap etse eyvallah. dusunce ozgurlugudur tabi.
  • çizen latif demirci sağlam beşiktaşlıdır, sakin olunması gerekir. adam karikatürist, işi hicvetmek. her şeyi büyütmeye gerek yok.
  • beşiktaş taraftarının muhalif duruşuyla beşiktaş yönetiminin yaptığı loca satışını arasında bağlantı kurmaya çalışan kıt zekalıları gösteren karikatür.

beşiktaş taraftarı kulübü yönetmiyor kardeşim, beşiktaş taraftarı tek bir kişi de değil, 10-15 milyon taraftar var kulübü destekleyen, çarşı beşiktaş taraftarının bir zümresidir kendisi değildir, karıştırmayın şu ikisini diyoruz ama anlatamıyoruz size bir türlü.

gezi zamanı ordaydım, çarşı ile birlikte koşuşturduk sağdan sola, şimdi bu beni gerçek beşiktaşlı mı yapıyor, ya da o eyleme gelmeyip evinde oturmayı seçen adam artık beşiktaşlı değil mi? bu mudur yani sonuç?

reza'nın stat içinde görülecek olması beni de rahatsız ediyor gerçekten ama adam parasını vermiş, locasını almış, takıma katkıda bulunmuş, eyvallah demeyelim de ne yapalım birader, sanki her loca alan tertemiz anasını satayım. yönetim beşiktaş çıkarlarını gözetmek zorunda ve gelen sıcak para şu an için çok önemli, gören de diyecek ki fikret orman loca değil de kulübü sattı reza'ya, çıkan yaygaraya bak amk.

en kötüsü de saray ziyareti yapıp, ismail kormaz yürüyüşünden sonra başbakana el öpmeye giden takımların taraftarlarının bunu eleştirmesi, az adam olun lan...
  • (bkz: fenerbahçe düşmanlığı yaparken beynini kaybetmek)

beşiktaş-reza zarrab-aydın doğan

fenerbahçe bu üçlünün neresinde bulunuyor?

amerika veya israil'e bağlansa daha bir alakalı olurdu.

amerika ve israil, iran'a ambargo uygulamasaydı, bu reza zarrab peydah olmayacaktı türkiye'ye mesela.
  • locaları koç, sabancı, kiğılı ve başka burjuvalar satın alınca sıkıntı yok ama reza alınca var. siz localarda emekçiler falan oturup maç izliyo zannediyosunuz galiba. localarda sizin ve benim sırtımdan para kazananlar, türlü hırsızlığa ve yolsuzluğa bulaşanlar oturuyor maalesef.

takımlara olan sevgi ise locaları kimin satın alıp almadığı üzerinden ilerlemiyor. o almasa başka pislik alıcak çünkü gerçek bu endüstriyelleşen spor dünyasında.

bu haberin bu kadar büyütülmesi veya böyle bir karikatürün çizilmesi üzerinden beşiktaşı yıpratmak isteyenlerin de umarım hevesleri kursaklarında kalır.
  • hürriyet gözümde şerefli bir medya unsuru değildir ama karikatür göte göt demektedir.

(bkz: domalık beşiktaşlı duruşu)
  • gayer guzel ve yerinde bir karikaturdur. karikaturistin isi birilerine yaranmak degil aci gercekleri gozune sokmaktir

latif abi buyuk besiktaslidir, uc kurus icin gorusunu satanlata benzemez
hesabın var mı? giriş yap