• tanım: daha önce hiç sıkıntı yaşamadığım online alışveriş sitesiyle son 1 aydır yaşadığım durum / olay olay olay.

öncelikle belirtmeliyim ki rezalet başlıklarını normalde hiç sevmem. artık zorunda kaldığım için ve yetkili biri çözüm sunar diye düşünerek bu başlığı açtım. çünkü sözlükte de kurumsal hesapları var. pek kurumsal olamasalar da.

hepsiburada üzerinden 4 adet bilgisayar aldım. bu bilgisayarlar sürekli arıza çıkardı. servise gitti geldi. en son servis bile dayanamayıp 3 tanesine iade raporu verdi. çünkü ürünler düzelmiyor ve yapılsa bile yeniden bozuluyordu.

yetkili servisin verdiği iade raporunu tedarikçi / üretici firmaya ilettim. onlar da çözümü hepsiburada'nın sağlayacağını ilettiler. ki haklılar. satıcı yani bana ürünü faturalandıran şirket d-market.

toplam iade bedelini yazmayacağım ama bazı aileler o parayla birkaç ay geçiniyor.

26 kasım 2019 tarihinde tarafıma ulaştırılan raporlardan sonra 2 gün boyunca servis ve tedarikçi / üretici firmayla görüşmeler yaptım. 28 kasım 2019 tarihinde ise iade raporlarım hepsiburada.com üzerinden yüklenerek iade kaydı oluşturdum.

1 gün geçti. 2 gün geçti. 3 gün geçti. 4 gün derken müşteri hizmetlerine bir sorayım dedim. hem telefonla hem whatsapp hattı üzerinden hem instagram üzerinden ulaştım. aynı cevapları aldım. 2-4 iş günü içerisinde çözüm sağlanacak ve bilgi verilecek.

bi' süre daha bekledim. sonra yine aynı cevaplar.

bi süre daha bekledim. yine aynı cevaplar.

bi' daha bekledim. yine aynı cevap.

her bağlandığımda kopyala yapıştır cevaplarla salak yerine koyuldum. yani doğan holding'in insanlara bakış açısı da bu olabilir. satarken sıkıntı yok. iade ederken salak yerine koyun gibi.

en son bu başlığı açmadan hemen önce bağlandığımda yine aynı cevapları aldım.

yetkililerin ismini de vermiyolar. ne zaman çözüme kavuşacağı konusunda da en ufak bir bilgi yok. en kısa sürede diyorlar. en kısa süre ne? 1 ay oldu. daha kısa süre dolmadıysa yandık demektir.

defalarca tekrarlanan 2-4 iş günü defalarca geçti.

hepsiburada.com'a yetkili olarak alınan insanlar ne iş yapıyor? hepsi nerede? yapamıyolarsa bu işi, yetemiyolarsa bıraksınlar. koca holdingi pazardan beter etmişsiniz.

şimdiye kadar memnundum. allah var. ama artık bir şey alır mıyım? aldırır mıyım? zor.
  • hepsiburada.com eleştiri yazılarımdan iyi olanlarının yayınlanıp, kötü olanlarının yayına girmemesinden sonra alışverişi bıraktığım sitedir. güvenimi kaybetmiştir.
  • rezalet puanım 10/10.
  • rezalet puanı 10/10 olan başlıktır.
hesabın var mı? giriş yap