• 2011 konserini saint marla ile kaçırdığımızdan bu yana içimde yer eden uktenin artık selamete ereceği konserdir.
  • yine geliyormuş.

yine hac.

ama iç hatlarlı.
  • salon iksv'de gerçekleşecek konser.
  • harika bir konserdi. hayret kimse konserden sonra uğramamış buraya.

pek konuşmayan mark lanegan'ın yanında grup üyelerinin performansı da gayet iyiydi. salon iksv'yi de ilk defa gidip görmüş olmam vesilesi ile kesinlikle aklımda kalacak olan bir konser oldu.
  • biletimi aldığım ve beklemeye geçtiğim konserdir. mark efendi tom waits ateşimi alır diye umuyorum pis bir düşünceyle.

gitmeyi düşünen yazarlar yeşillendirsin diyorum ayrıca.
  • konser kaçırdığımız sorumsuz zamanlarımızda yaptığı gibi isobel campbell'ı getirmediği için mark abiye purjen sahap'ın omzunun üzerinden trip atacak olsam da, muhtemelen keyiften baygınlık geçireceğimiz konser olacaktır. çok yaşa lanegan!

edit: mekan civarında sarhoş kahkahalar eşliğinde bombed albümünü baştan sona söyleyen birileri görürseniz bilin ki biz bu konseri yine kaçırdık ve bu şaşkınlığımızı ödüllendirmeye çalışıyoruz!
  • mark lanegan'ı üçüncü kere salonda dinlemenin dayanılmaz hafifliğini yaşatacak konserdir. allah be!
  • galatasaraya itelenen topçu.
  • gerçek bir müzisyen olduğunu bir buçuk saat içinde en iyi şekilde ispat eden birisidir kendisi. yıllardır konserini bekliyordum ve beklentilerimi aşan performans sergiledi özellikle methamphetamine blues *ile bitirmesi tam zirvede bırakmak oldu. şahane bir konserdi, söyleyecek çok sey yok o yüzden.
hesabın var mı? giriş yap