• türkiye saati ile 22.00’da başlayacak euro 2020 müsabakası

1-1 bitecek maçtır. bunun dışında bir skorun olması imkansızdır. olası senaryoda levandowski’nin golüyle öne geçen polonya skoru tutamayacak ve 1-1’e de maçın sonunda razı olacaktır.
  • yine sevilla'daki boktan stadyum la cartuja'da oynanacak maç.
    stattaki seyircilerle, tv başındaki izleyiciler oyun alanına hemen hemen aynı uzaklıkta *
    zemin biraz iyileştirilmiş ama yine de turnuvadaki diğer stadyumlara nazaran yeterli değil.
    bir de ispanya yine o aptal pas oyununu oynarsa iyice keyfim kaçar.
  • bugün ispanya veya polonya'nın kazanması durumunda en iyi üçüncü sıralaması 4 adet 3 puanlı, 2 adet 1 puanlı takımdan oluşacak.

yani türk milli takımı son maçını kazanırsa, 3 puana çıkacak, sonra da dua edecek bu 3 puanlılar puan alamasın, ya da onların grubunda 1 puanı olan takımlar kazanamasın diye. üstüne bir de averaj hesabı var ki, italya'dan yenilen 3. gol, galler'den yine son dakika yenilen ikinci gol sebebiyle isviçre'ye fark atmak gerekiyor.

uzun lafın kısası, bu maç berabere bitmez ise, biz elendik.

edit: malum karikatürü koyacaktım, ama erdil ve tayfası dava falan açar diye koymadım, başımıza iş almayalım.
  • enrique'nin 1000 pas futbolu ve morata'nın beceriksizliğindan dolayı izleyenleri kanser edecek maç.
  • ispanya'da onca güzel stat varken dandik sevilla stadında oynanan maçtır. zemin içler acısı gözüküyor, umarım sakatlık olmaz ve iki takım da gol atar. ben de yolumu bulayım, yüklü girdim beyler.*
  • morata'yı görmemle gözlerimin kararması bir oldu. umarım lewa oyuna dahil olur da şu morata'ya santrafor 101 dersi verip gönderir.

edit: attı koca dana hayret. yine mi 50 milyonluk tranfer yapar bunun üstüne.

edit: morata golü attı da sığırlık devam ediyor tabii.
  • sergio nun korona kapıp turnuvaya katılamaması feci koymuş ispanyollara.. ilk maçta baya hissediliyordu yokluğu.. ama ispanya ispanya dır.. tek adamlık bir takım değil.. adı büyük almanya gibi.. swh.. güzel maç olsun.. doyuyoruz futbola bu ay..
  • spiker “futboldan güreşe geçiş ve faul” dediğinde çayı püskürtüyodum hahah*
  • polonya kasıtlı sert oynuyor.. bunda kazanmak zorunda olmaları etken mutlaka ama, tehlikeli de.. kırmızı kart çıkabilir bu maçta polonya ya..
  • hiç kimse de dememiş ki ispanyanın milli marşının sözleri yok ki zaten *
hesabın var mı? giriş yap