• ekrem imamoğlu'nun "tam yol ileri" reklamının asılı olduğu metrobüs üst geçidinde yaşanan izdihamın görüntüsü.
    kaynak

imamoğlu 5 yıllık süresi boyunca trafik yoğunluğu, kentsel dönüşüm, toplu ulaşım gibi şehrin temel ihtiyacı olan hizmetlerde başarılı olamadı. buna rağmen sınırlı hizmet kapasitesindeki kent lokantası ve süt dağıtımı gibi, vasatlık gerektiren opsiyonel hizmetlerle övünüp, "tam yol ileri" diye absürt bir slogan üretti. artık neyin tam'ından, ilerisi'nden bahsediyorsa..
  • hatırlıyorum imamoğlu'ndan önce hiç böyle kuyruklar yoktu. her durakta 3-5 kişi ya olur ya olmazdı .onları da 3 dakikada bir gelen vitolar alırdı. kart bile basmazdık çoğu zaman aman abi ne gerek var sen keyfine bak derlerdi . sonra da uyanır ve işe giderdik.
  • imamoğlu sırt çantasında getirdi bu kadar insanı aynen :d
  • mesela bir örnek... oy kullanmak için belli bir iq uzerinde olmasi gerek insanların. muhakeme yeteneği olmayan oy kullanmasın. engelli indiriminden faydalanabilir derecede rapor almaları lazım.
  • ibb’de yapılan talanın görüntüsüdür. öyle büyük bir vurgun var ki ulaşım sistemi bir keşmekeşe döndü. beş senedir chp’li küçük bir grup ulaşım bütçesini cepliyor . işte sonuç bu.

metrobüsün bütün duraklarındaki durum bu maalesef.
  • tel örgü tünellerden kesimhaneye giden tavukları hatırlatmıştır.

istanbul zaten koca bir tavuk çiftliğidir. bu görüntüler insan fıtratına yaraşır bir yaşam değildir.

istanbul
    vs.
    insan fıtratına yaraşır gerçek bir yaşam
  • kanal istanbul'un habercisi olan aktroll kara propagandası, aktroll anırmasıdır.

murat kurum'un kanal istanbul'u yapmasını çok istiyorum, arap efendilerimi çok seviyorum. bu yüzden oyum murat kurum'a. murat kurum gelecek, kanal istanbul gelecek.

kanal istanbul için oylar murat kurum'a!
  • evet ben her akşam iş çıkışı bu görüntüye giriyorum. berbat bir his ve yürüyecek yer yok.. zaten istanbuldan da artık nefret ediyorum. var bir hayalimiz ya nasip..
  • yaratmaya çalıştığınız algıya...... kardeşim 10 sene önce de aynıydı yeni mi fark edildi. drone icat oldu önüne gelen çekiyor. istanbulun o yakasina bir istanbul kadar sığınmacı yerleşti onu niye soylemiyorsunuz??
  • insan sayısı artmasına rağmen üst geçidin genişliği hep aynı kalırsa olacağı budur.

ha bunun ilk sorumlusu da imamoğlu değildir.
hesabın var mı? giriş yap