• omuz atma sonrası "nasıl attım ama ihihihi" gülüşü çok iyi.
  • siyasetçilerin, benim diyen aktörden daha yetenekli olduğunu gösteren olay. hala daha onun bunun şunun sempatizanı isen bir kere daha düşün. sen avel avel bakarken, onlar rollerini yapar.
  • ohaaaaaa, cok kotu seyler coming ! boyle bir sey olabilr mi lan ?
  • bu maç yatırır
  • çok enteresan bir görüntü. beden dili uzmanları adım adım inceleyip açıklarlar. ama şahsi görüşüm bi bokların döndüğü.
    yani soylu bariz bir şekilde içinden geçmek için geliyor. hiç bozmadan berat sola doğru salvo yapıyor kaçmak için aslında ama o kadar dar alanda kalınca bildiğin göğsüne omzu yiyor. dönüp ne yapıyorsun lan amcık dememesi gerçekten çok enteresan. ne dediği muallak orda gerçi de yin de tepkisi hafif bence.
    soylunun omzu attıktan sonra kameraya dönüp pispis gülmesine ise anlam veremedim bariz çalışılmış bir hareket gibi. yoksa bu kadar keskin poz vermek zor olur.
    neyse ilerleyen günlerde çıkar kokusu bakalım. muslukları kapa berat bey görsün sayın soylu :)
  • olayın şakayla uzaktan yakından alakası yok, gerçeklikten kopmuş iki kişi var ve tek gerçeklikleri cumhurbaşkanıyla olan ilişki durumları. cumhurbaşkanı o kadar yapayalnız ki bu tip adamlardan başka kimse yanına yaklaşamıyor ve bu tiplere mahkum ediliyor.
  • hiç te öyle ekstra birşey aramayın görüntülerde, şeyi şeyine denk gayet rahat,tıkırında adamların birbirine takılması.aslanım biz kendimize bakalım,dolar beş lira olmuş.bu adamlar herhangi birşey alırken fiyatına bakmıyor.. bana göre rahatlık göstergesi budur.
hesabın var mı? giriş yap