• süper maç. hahahahahha adamın teki beşiktaş hakemsiz puan alamaz diye yazmış ve hazırlık maçı olduğu lafını yiyince silip kaçmış. işte sözlükteki futbol muhabbeti bu seviyeye indi. kahvehanedeki futbol muhabbeti bile buradakinden daha kaliteli ve delikanlıca. çoluk çocuğun trollüklerine kaldık. zamanınıza yazık ulan.
  • lensin futbol fakiri olduğunu gösterdiği karşılaşma olmuştur. simdiden söyliyim fazla bel bağlamayın ileride üzer bu kazmatör.
  • milli takımlarında bulunan medel, atiba, mitrovic,quaresma, pepe, oğuzhan, caner, cenk ve orkan'ın oynayamayacağı maç.
  • (bkz: hazırlık maçında puan almak)

ne adamlar var.
  • mustafa'nın nerede oynadığını çözemediğimiz bir maç oldu. ben en az 5 farklı pozisyon saydım. adamın kafa gitti hatta bi ara. işlemci yandı resmen.
  • ben fatih ve şiyarı beğendim yalnız. çocuklar gayet iyi.
  • medel, lens ve negredo'nun yedek kulübesinde olacağı maçtır.*
    şaka bir yana üçü de bu maçta 90 dakika oynamalı. bari hazırlık maçında olsun adamları sahada bir görelim.
    ekleme: medel milli takıma gitmiş, onu yine izleyemeyeceğiz. uyaran arkadaşa ve milli takımlarda bulunan futbolcuları belirten arkadaşa teşekkürler...
  • hazirlik macini lig maci sanan, buna ragmen besiktas hakkinda puan alamayacagini iddaa edecek kadar besiktasi tanidigini dusunen kisilerin yorum yaptigi mac. iste bunlar abi hakemsiz olmazzz yaeee diyen kisiler.

edit: hakemsiz besiktasin puan alamayacagini iddaa eden bir yazar vardi. silmis kendisi
  • milli maçlar arasında yapılacak hazırlık maçıdır. vodafone park'ta oynanacak ve 19.00'da başlayacak.

yayın olacak mı henüz bilgi yok.

ekleme:

a spor maçı yayınlanacağını duyurdu.
  • lens'in götünü kaldıramadığı, negredo topu önüne çekene kadar 3 adamın geldiği maç.

bi ara kameralar hocayı gösterdi biz geriye düşünce. gülüyordu adam, ahahahaha. alın bok bok konuşmayın yeni transferler diye ayarlamış sanırım maçı.
hesabın var mı? giriş yap