• dolandırmak isterken dolandırılmak.
  • bu dedeler çok tehlikeli bakmayın böyle saf rolü yaptıklarına. en çok dedelerden korkuyorum.
    (bkz: açmayın dedeler)
  • acımışmış yalancı herif sen adamı dolandırmaya çalıştın aklınca ama adam seni dolandırmış. oh olsun demiyorum ama çok da haksız sayılmaz seni dolandıran adam
  • müthiş keyif alarak izlediğim bir haber oldu.bir de acımışmış,bak sen çomara ahahah sülün osman'ın lafını yukarıda paylaşmışlar zaten, suriyeli ''kardeşlerine'' nasıl yaklaştıklarını açıklıyor.savaştan kaçtıkları için mallarına çökebiliriz,eşlerini ve çocuklarını satın alabilir,onları da köleleştirebiliriz.
  • bana yazık değil mi diyor değil tabi amk . anadolu'da buna ava giderken avlanmak derler. seninkide o hesap dayı.
  • haksız kazanç elde etmek isterken dolandırılan bir dedenin başına gelen olay.
    jet fadıl mağdurları, çiftlikbank mağdurları, bu dede. hepsinin ortak özelliği kısa yoldan para kazanmak, emek sarf etmeden kazanç elde etmek. bir de gelmiş diyor acıdım da aldım.
    ah be dedem hiç düşünmedin mi savaştan kaçmış gelmiş insanların değerli mallarını ederinden çok ucuza almak etik mi diye?ya da altının gramı olmuş kaç para, bu kadar altını bir yarım bir çeyrek altın fiyatının bile altına niye versinler diye?
    neyse, amca adına sevindim. sadece 800 liraya düşünsel rönesans'ını yaşama fırsatı elde etmiş. bu aydınlanmayı yüz binlerce lira kaybettikten sonra yaşayan çiftlikbankçılardan da olabilirdi. *
  • suriyeli harpten kaçmak, dayı sen kimi silkeliyon, bildiğin adamları silkelemeye çalışırken bunu silkelemişler.
  • ay sonuna kadar ne yiyip ne içeceğim diyor.
    çakmak yiyeceksin.
  • sen yiyeceğini zaten yemişsin dayııı. *
  • dayı aybaşına kadar altın çakmak yerine demir çakmak yiyecek, geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap