• saçma bir aşk hikayesi
  • dunyanin en cirkin kara kuru yunanli erkeginin canlandirdigi karakterin adinin adonis oldugu inandiriciliktan uzak dizi. yani sakis rouvas adli demigod'in memleketinden bu tip ciksin adi da adonis olsun. kimi yiyonuz len?
    edit: bu adonis ismailin oğluymuş ama ismailin diğer karısından olma kızıyla kırıştırıyodu?? noluyo lan? pis lannister olaylarına gebe..

büdüt: üvey kardeşlermiş.
  • adonis'i canlandıran çocuğun feci halde robert pattinsona benzediği dizidir.iyi ki türk oyuncu kullanmamışlar zira bu kadar yakışıklısını bulamazlardı bizim ülkede net bi şekilde.görüntüler mükemmel.insanın içi açılıyor izlerken.ege'nin o güzel denizi mükemmel manzaraları ferahlatıyo valla insanı.ismail'in büyük kızı bahar'a da vuruldum.kız o kadar duru ve gerçek oynuyor ki bayıldım.
    (bkz: gizem denizci)
    bikaç yıl gider bu dizi kanımca.tam da ihtiyacımız olan şey.ekranlarda eşi olmayan bir dizi.bıktık arkadaş dramdan ağlamaktan sızlamaktan.cıvıl cıvıl iyi geldi bee.
  • oturup tam olarak izlemedim ama duyduğum kadarıyla çalan müziklerinin çoğunu muammer ketencoğlu albümlerinde yorumlamıştır.
  • senaryo konusunda tıkanmış dizidir. 30 dakka önceden bitmesi ne yazık ki bunu gösteriyor. ayrıca birden ismail'in damar tıkanması geçirmesi, salak saçma şeyler olmasıda cabası. temmuza kalmaz biter.
  • 7.bölüm fragmanı gelmedi, 6. bölümü de çok kilit bir yerde bitti. umarım diziyi sonlandırmazlar, zira kan gözyaşı dram ile beslenen izleyici kitlesini biraz sakinleştirme umudu var bu dizinin. aldatmayı bile -onayladığımdan değil- kendi diliyle, göğsünde yumuşatarak anlatıyor, keyifli. çekim yapılan yerler keyifli, müzikleri güzel. sakin dinlendirici bir dizi.

ama malesef reytingleri yerlede, ama biraz daha zaman verilmesi gerek, ortada büyük bir proje var, büyük oyuncular toplanmış, emek harcanmış, senaryo konusunda mutlaka bi altyapı çalışması yapılmıştır, körü körüne gidilmemiştir.

akasya durağının bile yıllardır izlendiği bir ülkede, dediğim gibi bu diziye biraz daha sabır, zaman gösterilmeli diye düşünüyorum.
  • tam da arapsaçı, şevketi bostan muhabbetleriyle yaz gününde insanın içine ısıtan bir dizi. ne yazık ki 7. bölüm çıkmadı. dizinin adının değişme ihtimali olabilirmiş. sanırım senaryoda da biraz değişiklik yapıp tek mekana inmeye çalışabilirlermiş. tabi bunlar dizi eleştirmenlerinin bir kaç yorumu. reyting elbette başarısız ama büyük dizilerin final yaptığı şu günlerde yükselişe geçebilirdi. belki de pilot bölümleri yayınlamakta biraz acele ettiler.

kısaca; umarım bitmemiştir.
  • atv'nin bir başka beceriklizliği olarak yayından kaldırılan dizi.
  • 6. bölümüyle sezon finali vermiş olan dizidir.
  • yayından kaldırılmamış sezon finali yaptığı açıklanmış olan dizidir.2 ay sonra devam edecekmiş: http://youtu.be/bclkwviwqqi
hesabın var mı? giriş yap