61 entry daha
  • kayıt yenileme başladı, ama ortada kitaplar yok. ekampüs'te kitaplar yok. kitapsatis.anadolu.edu.tr'de kitaplar yok.

bu başlığı açtıktan sonra gelecek iki dönemin kitaplarını satıştayken kitapsatis.anadolu.edu.tr üzerinden aldım, ancak şimdi kitap içerikleri değişmiştir, pdf'lere ekampüs üzerinden ulaşabilirsiniz diyor, orada da kitap filan yok.

--- spoiler ---

değerli öğrencimiz • açıköğretim sisteminde okutulmakta olan kitaplarımızda güncellemeler yapılmıştır. • daha önce edindiğiniz basılı veya pdf formatında kitapların dikkate alınmaması gerekmektedir. • güncel ders kitaplarına ve materyallerine http://ekampus.anadolu.edu.tr/ adresinde bulunan derslerim bölümünden ulaşabilirsiniz. • sınavlarınızda http://ekampus.anadolu.edu.tr/ adresinde bulunan kitaplardan sorumlu olduğunuzu bilmenizi isteriz.

--- spoiler ---

ders çalışmak, okumak isteyen insanlara bu rezilliği yaşatanlara yazıklar olsun.
  • kağıt fiyatlarında yaşanan fahiş fiyat artışının sonuçlarını görmeye başladık. yakında papirüse geçiş yapabiliriz.
  • çok mantıklı kaç kişi o kitapları okuyor tamamen israf aç pdf sini oku kardeşim yazık günah.
  • okunmayan kitapların tanesini birer liradan sahaflardan alabiliyorken burada başlık açmanın hiçbir yararı yok.
    aöf dersleri diğer yandan trt okul gibi kanallarda var. isteyen buradan izleyebilir.
    kitapların verilmemesi yararlı olmuş
  • ilkokul ortaokul ve liselere verecegine keşke size verseler. nasıl olsa hocalar onlarada kaynak kitap aldırıyor ve devletin verdikleri evde bosa duruyor.
  • kitap vermiyor ama kayıt yenileme ücreti yine el yaktı.
    235 lira ödedim ben.
    ben anlamadım bu işi gerçekten.
  • zaten ben alip da okuyan gormedim. boşuna israf ediliyordu. fakat kitap verilmeyecekse ucrette indirime gidilmemesi mantiksiz olmuş.
  • desteklediğim uygulama.
  • güncellemeden sonrakini okumadim
  • bende bir aöf öğrencisi olarak iyi olmuş yada kötü olmuş diyemiyorum ama,
    o kitapları alanların hemen hemen yarısı kapağını bile açmıyor.
    gelişmiş bir ülke olsaydık "basılı kitap istemiyorum" diye bir tık olurdu, basılı kitap isteyen cüzi bir rakamla kitaplarını alırdı.
    kimi kitap okuyarak daha iyi anlar, kimi kitaba hiç bakmaz, kiminin işine pdf daha cazip gelir..
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap