• huddersfield
    cardiff city
    fulham
  • şu futbol ile fener düşmez diyenler gerçekten taraftar mı acaba. oynamayan takım bal gibide düşer.
  • footbal manager 18de, 3 büyüklerden biri (genelde fenerbahçe) tam da bu duruma düşüyordu. ligi 14. falan bitirip son anda kurtuluyordu düşmekten. adamlar nasıl gerçekçi yapmış lan.

erzurumspor kesin düşer de diğer ikisini bilemedim.
  • olur da içerde oynanacak yeni malatya ve göztepe maçlarından 2 puandan az puan alırsak üzülerek söylüyorum bu takımlardan birinin fenerbahçe olması pek muhtemel hale gelir.
  • banko ankaragücü.

diğerleri hakkında kimse kesin konuşamaz, hele erzurumspor ve rize kesin gidici diyenler hiç ikisinin de maçını izlememiştir, rize büyük ihtimalle düşmeyecek hatta bu şekilde oynamaya devam ederlerse düşme hattından uzakta bitirecekler ligi. okan buruk hafife alınacak hoca değil, şuan geleceği en parlak olan hoca.
  • erzurumspor aldığı yeni oyuncular ile güçlenmiş gibi.

son 4 maçından 3'üne bakarsak

tepedeki beşiktaş ve başakşehir ile 1-1 berabere kaldı.

7. sıradaki sivas sporu ise 4-2 mağlup etmeyi başardı.

4 maç için 17. sıradaki bir takım olarak çok iyi bir başarı.

bu sebepten bu sene kümeden yırtacak gibi.
  • 18-akhisar, 17-kasımpaşa, 16-bursa ya da fenerbahçe
  • fenerbahcenin icinde yer almayacagi takimlardir. kanunla dusuremedikleri takimi, tuzukle mi dusureceksiniz. geciniz bunlari efendim.
    he nasil olur fenerbahce 16.olur. kurtarmak icin derler ki seneye ligde 20 takim olacak o yuzden 16 - 17. siradaki takim dusmeyecek.
  • her sene akhisarımı yazmaktan bıkmadınız be..

sonuç: 2 kupa kaldırdık direk uefa gruplardayız..

bi bitin arkadaş lige kötü başladık diye hemen düşürdünüz..
  • bursaspor, erzurumspor ve fenerbahçe üçlüsünden ikisi düşecek gibi duruyor. akhisar bu saatten sonra kurtaramaz herhalde. bursaspor'un kadrosu çok kötü. erzurumspor iyi bir çıkış yakalamak üzere ama işleri zor yine de. fenerbahçe ise her ne kadar form olarak ilk yarıya kıyasla iyi olsa da fikstürü çok zor. beşiktaş, galatasaray, başakşehir, trabzonspor gibi takımlarla henüz oynamadılar.
hesabın var mı? giriş yap