• kaybetsin her şeyi kaybetmeye müstehak bu chp .
  • chp nin varlığı ile yokluğu belli değil. %25 in altındaki yerlerde chp ye oy kullanılmasın zaten.
    diğer %25 üstündeki yerler de oy kullanılsın.
  • atatürkçülüğün kaybedeceği anlamına gelmez.
  • ulan ülke kaybetti 1 izmir kaybetse ne olur kaybetmese ne olur ayrıca izmir belediyelerinin yeterince çalıştığı söylenemez örnek bir chpli belediye arıyorsanız eskişehire bakın
  • çok hayırlı bir şey olacaktır.

en azından ya chp kadroları içlerindeki it-kopuğu atma imkanı bulacaktır; yada kökten chp gibi bir "siyasi parazit" ülke siyaset tarihinden silinip yerine halk için çalışan, akp'ye gerçekten alternatif olabilecek bir örgüt kurulabilecektir.

bu memur diktası amaçlı siyasi örgüt artık bu ülkeye gereksiz ağırlık yapıyor, yeni oluşumların önünü tıkıyor, takozluk ediyor.
  • hahaha lan duvar reklamları yüzünden chp kaybeder sanan adam var.

bakın şöyle bi örnek vereyim. geçen seçimlerden önce tekirdağ'da yanlış yapılan kanallar sebebiyle yağmurda her yeri su basmıştı. bir de bitmeyen her tarafı kazılmış patlak vermiş yollar vardı. esnaf o zamanki chp'li başkanın anasını sikiyordu. arkadaşımın reklamcı olması sebebiyle her allahın günü esnaf esnaf geziyorduk hepsi de sövüyordu esnafa kalsa chp rezil olacak bilmem ne filan... bütün bunların üstüne chp adı sanı duyulmamış yaşlı bi dedeyi aday gösterdi. aha dediler sonunda ak parti geliyor filan esnaf eli sikinde bekliyor...

ne mi oldu?

chp tekirdağ'daki bütün belediyeleri kazandı shdhshdhahd yani burada esnafın filan nabzını yoklayıp boşu boşuna vay efendim şehrin ağzına sıçmış, burası köy, kokuyo len mq demenin hiçbir faydası yok. chp izmir'i ele geçirdi, bırakmaya da niyetli değil.
  • bence kaybetmeyecek ama özellikle chp'nin yöneticilerini şoka sokacak yakınlıkta bitecek yerel seçim.

tanıdığım izmirlilerin çoğu bu seçimde oyunu akp'ye vermeyi ciddi olarak düşünüyor. ki bunlar da akp'den ve zihniyetinden hiç hazetmeyen insanlar ama chp belediyeciliğine o kadar nefret ettiler ki bir tokat vurmak istiyorlar chp ve kılıçdaroğlu'na.

bence izmir yerel seçiminde kritik parti iyi parti olabilir. iddialı bir adayla chp oylarını bölebilirler. bu durumda akp aradan sıyrılıp kazanabilir.

ben yine de chp adayının seçimi kazanacağını düşünüyorum. umarım iyi hizmet sonucunda başlıktaki gibi bir olasılık izmir için gerçek olmaz gelecekte.
  • ciddi ciddi gerçekleşecek durum.
    yollar berbat her yer çukur içinde. şehrin merkez kısımlarında haftada 1-2 gün elektrik su kesintileri oluyor.
    su kesintisi pompa arızası kaynaklı, pompa arızası da elektrik kesintisinden oluyormuş.
    önlem yok. 1 yılı aşkın süre izsu boruları değiştirdiler bornova'da. her yer çamur deryasıydı, kapatıldı edildi vs ama hala yolları kazıyorlar.
    şahsen hizmet alamadığımı düşünüyroum ve aksi bir durum olmadıkça veya önümüzdeki dönemde bir netice göremedikçe sandığa gitmemeyi düşünüyorum.
    ben değil bana bunu düşündürenler utansın.
  • chp'ye vermiyorsan git akp'ye ver, ne farkı var'cılara karşı bir atatürk'çüyüm; ama hakkında konuştuğunuz parti akp arkadaşlar.bu parti izmir'i alır, 2 hafta sonra sizin sahillerde inşaatlar başlar, görürüm o zaman sizi.
  • chp izmir'i kaybetmeyecek, üstüne istanbul ve ankara'yı da kazanacaktır. at fava bekle.
hesabın var mı? giriş yap