• burak belkide hayatında ilk defa suçsuz sarı kart gördü, durdurulmasaydı 3 olurdu
  • rakip yarı sahada olmadığı halde ofsayt sayan boktan hakemlerin yönettiği maç. üstelik yan hakem olması gereken yerde ama kuraldan haberi yok herhalde.
  • hakemin pozisyonu göremeyip ''haaa burak mı o? nasılsa ofsayttır monako.'' diyerek ofsayt şettirdiği maç.
  • galatasaray, benfica'yı yendiği için kasasına 1.680.000 $ girecek.

bu para 560.000.000 fb yandex aramasına denk geliyor.
  • evin aşşasından elektrikli testere sesi geliyor lan. lütfen çocuklara sahip çıkalım.
  • hamza'ya rağmen kazandığımız maç. n'olur biri bana yol geçen hanına dönen orta sahaya 3. değişikliği 93. dakikada yapmanın mantığını anlatsın.
  • ulan şu halimizle bile koyuyoruz ya hafta sonu korkun bizden kuşlar. helal olsun aslanlar. ait olduğumuz yerde, şampiyonlar liginde umutlarımızı yeşerten ilk galibiyetimizi aldığımız maçtır.
  • uzun zamandır ilk defa zevkle galatasaray maçı izliyorum gençlerbirliği 2. yarısı dahil. helal olsun. diyeceklerim bu kadar.
  • akşam trt radyo 1'de saat 18.45 sularında stattan haber yapan bir muhabir vardı. yok efendim galatasaray juventus maçından bu yana 10 maçtır kazanamıyormuş, türkiye liginde son haftalarda toparlaması önemli değilmiş çünkü burası şl imiş de vs vs. galatasarayın o muhabire de haddini bildirdiği maç.
hesabın var mı? giriş yap