• fatih altayli'nin duyurdugu sekliyle :

"türkiye terör olaylarının gölgesinde sandığa gidiyor. terörün bitirilmesi için ne yapılacak? buzdolabındaki çözüm süreci için chp ne düşünüyor? başbakan ahmet davutoğlu ile terör toplantısında neler konuşuldu? suriye denkleminin çözümünde altı ok’un dosyasında neler var?
    asgari ücret, emekliye ikramiye, kredi faizlerinin silinmesi. chp, 1 kasım seçimlerinden nasıl bir tablo bekliyor? fatih altaylı “teke tek özel”de bu soruları chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu’na yöneltecek. program saat 19.00’dan itibaren habertürk, show tv ve bloomberg ht ortak yayınında canlı olarak ekrana gelecek. "

canli izlemek icin :

http://www.showtv.com.tr/canli-yayin/showtv

http://tv.haberturk.com/canliyayin
  • (bkz: teke teke mi)
  • umarız başbakan ve rte de böyle kendisine muhalif gazetecilerin programlarına çıkabilirler.
    fatih anketlere bi ayar ver.
  • "bizim disimizda komsularimizla iliskileri düzenleyecek hicbir parti yoktur" denilen program.
  • kemal bey'in "libya dünyanın öbür ucunda, niye kavga ediyoruz ki libya'yla? halbuki ortak şirketlerimiz, işlerimiz var." dediği program. (bkz: adam haklı beyler)

adamın ağzından bal damlıyor. dış politika konusunda söyledikleri çok umut ve güven verici. komşularla olan sorunlarımızı çözmeyi gerçekten istiyor. başkalarının ağzından duydunuz mu böyle bir şey?

keşke 13 yıldır her türlü kazığı yediği iktidar partisinden vazgeçip, kemal bey'e ve fikirdaşlarına bir şans veren vatandaşlarımız olsa.

not: yazmayı unutmuşum, fatih altaylı sen ne kadar saygısız, ne kadar laubali bir herifsin ya! o nasıl bir oturuş, nasıl bir konuşma tarzı! karşısında akplilerden biri olsa el pençe divan duracak adamlar kemal kılıçdaroğlu'nun karşısında ergen ergen konuşmalar, hareketler. riyakarsınız!
  • tam olarak ne hedeflediklerini anlamadim, fatih altayli abdullah gul e referans verdi vs. bu adamlarda da bolunme mi basladi, altinda bir hinlik mi var anlamadim.

edit: fatih altayli, son donemecte uzun adama kazik atiyor sanki. bu yayindan sonra gorevden alinmazsa baska hesaplar olabilir.
  • (bkz: allah'ım gol)
    15 dakikadır izliyorum adam hat-tricke koşuyo yeminle..

fatih: silah saklamışlar devleti kandırmışlar
    kılıçdar: ne kandırması herşeyden haberleri var.
    fatih: valiler saklamış
    kılıçdaroğlu: al o zaman valileri görevden. neden almıyorsun alamıyorsun...

devlet içinde paralel yapı olmaz.
    eğer bu durum oluştuysa, onların döneminde oldu.
    genel müdürü, müsteşarı ben atamadım onlar atadı.
    düne kadar kolkola gittiğiniz adama terör örgütü diyorsunuz.
    fatih: kandırmışlar ama
    kılıçdaroğlu: çocuk musunuz devlet yönetiyorsuz. kandırılıyorsanız devlet yönetemezsiniz...
hesabın var mı? giriş yap