• hep böyle bir başlık açmak istemiştim.. sonunda hayallerim gerçek oldu, çok mutluyum.

gelelim rezalete. cidden böyle bir rezillik olamaz.
    bi arkadaş (bkz: meşhur bir arkadaş ekolü) wi-fi şifresi değiştirmek isterken, yanlışlıkla ttnet kullanıcı adı/şifre bölümünde bulunan şifreyi değiştirmiş. şifreyi bilen yok. mecbur tt müşteri hizmetlerini aradık. şifreyi istiyoruz. uzun uğraşlar sonucu bizi telesekretere yönlendiriyor.
    telesekreter numarayı okuyor, 1-2-a-s-d-8-3 veya x.
    sondaki rakamı 3 olarak deniyoruz. olmuyor. 3 ve x tonlaması birbirine çok yakın. bir de x deniyoruz. o da olmuyor.
    tekrar telefon açıyoruz. az gidiyoruz uz gidiyoruz dere tepe düz gidiyoruz. içimizden dümdüz gidiyoruz. sürekli 1'i tuşluyoruz. sonunda gene şifre geliyor. en sondaki 3 mü x mi belli değil. bir kaç deneme daha yapıyoruz. olmuyor.
    (bkz: çıldırıciim)
    bir sonraki arama da müşteri temsilcisinden rica ediyoruz, telesekretere bağlama. sen söyle. sen söyle ki bitsin bu ızdırap. işimiz gücümüz var, nelerle uğraşıyoruz. sms gönderiyim mi diye sordu, gönder dedik. sms'te gelen şifreye bakıyoruz. sonda ki 3 imiş. ama büyük küçük harf kombinasyonu varmış. ulan robot büyük harf küçük harf demiyor ki. biz de uğraşıyoruz burada.
    madem şifre büyük küçük harf duyarlı. neden belirtmiyorsunuz ? böyle bir manyaklık olabilir mi ?
    yapacağınız sisteme "s-o-k-a-y-ı-m".
  • olmamis. siradaki.
  • toplumsal mesajı da olan rezalettir.
    (bkz: sana puanim dokuz kankam)
  • yıllar evvel 4 ay boyunca bozulan internetimi "kendi" sistemlerinde onarılmış olarak gören ve 4 ay boyunca hem fatura yollayıp hem de itiraz ettiğimde sallamamış firmanın en masum rezaleti. ben ttnet ile aramda yaşadığım rezaletleri yazsam 12 cilt osmanlı tarihi ansiklopedisi gibi bir liste çıkar. sonunda kendi internetimi kendim onardım, mezun olunca da kapandı gitti zaten başımın belası.
  • rezalet sayılmaz. ben anlatsam buradan oraya yol olur ama yazasım gelmiyor.
  • olmamış rezalet. ttnet'in gerçek rezalet anlayışı bu değil. daha iyi rezaletleri var kendisinin. buyrun. (bkz: 13 ocak 2016 ttnet rezaleti)
  • arkadaşımın yeni taşındığı eve 3 aydır internet bağlamayan ama 3 aydır fatura gönderen ttnet rezaleti gibi olmayan rezaletimsi.
hesabın var mı? giriş yap