• 1 saniyelik bir arama yapan numaradır. uyku sersemi istanbuldan gelen bir arama olduğu düşünülüyor aman dikkat.
  • +216 4991627433

sanki istanbul anadolu yakasından aranıyormuş izlenimi veren tunus telefon numarası. büyük büyük dedemden miras kalmadıysa tunusla işim olmaz. iki kere çaldırıp kapattıklarına göre geri arama yaptığınızda sağlam bir kazık sizi bekliyor.

google'dan da bulamadım numarayı ama tunusun yerel kodlarıyla uyumsuz. 2 haneli bölge kodu artı 6 haneli telefon numarası kullanılıyormuş. voip bazlı birşeyler olabilir.

ilginç.

tunus sabit hatlar
    30 xxx xxx
    31 xxx xxx
    32 xxx xxx
    7x xxx xxx
    81 200 xxx

tunus mobil telefonlar
    31 40x xxx
    31 xxx xxx
    32 40x xxx
    36 xxx xxx
    39 1xx xxx
    4x xxx xxx
    tunus ücretsiz arama
    80 10x xxx
    tunus premium hatlar
    88 xxx xxx
  • inatla 3 gündür her gece gelen çağrıdır, adama panik yaptırıyor şerefsizler, kod aynı numaralar farklı yalnızca..
  • tunus telefon koduyla başlayan numaradır. cevap verilmemeli.
  • şebeke.
  • voip carrierlarında canlıdan test edilecek route’a ait cdrlardan b numaraları çekilir. test toolları aracılığıyla da onlara boş çağrı gönderilir. a numaralarıda tool tarafından aklınıza gelebilecek tüm ülke kodlarıyla random olarak ürer. bunların b kişisine herhangi bir maliyeti yoktur. büyük ihtimalle böyle bir durum yaşamışsın.
  • +216 7917904081 numaralı telefon gece 2 de aramış, sabah belki tunustaki müşteridir diye geri döndüm. telefonun ucunda bayan sesi dedim beni aramışsınız yok diyor sen beni aradın akşam 9 da o yüzden bende seni aradım. şüphe ettirdi konuşurken telefon kaydına baktım arama yok, yalan söylediğini ne sattığını sordum bir şeyde satmıyormuş. kapadım telefonu daha da aramadı. neyin peşindeler acaba ?
hesabın var mı? giriş yap