173 entry daha
  • binali olmadığı için istifa etmiştir.
    (bkz: binalileştiremediklerimizden misiniz)
  • bu kadar gündem olması gereksiz.
    kadir topbaş kim ki.
    bu ülkede bir gece de başbakan davutoğlu gitti.
  • reis 2019 yerel seçimlerini hiç yapmayalım, hem hazineden bir sürü para çıkıyor. sen bizim yerimize seç herkesi. ne propaganda yapılsın ne millet uğraşsın. hem biz öğrencilere geri ödemeli olarak verdiğin kyk kredilerini de hediye edersin belki. mezun olunca -20 bin tl'den başlamamış oluruz. olma mi. ehe..
  • aldigim bilgiye göre halk seçime gitmeyecek.
    ıl meclisi kendi icin de bir baskan çıkartacaktır. yeni başkan gelene kadar da valilik idaresinde başkanlığa vekalet ediliyormuş.
  • darısı gözlüklü pezevengin başına diye dua ettiğim istifadır.
  • istikamet hainler mezarlığı!
  • başkan olsam ne yapardım amk sorusunu akılları getirmiştir.

seçim yokmuş, belediye meclisi kendi içinde halledicekmiş olayı.
  • belki de yeni bir başlangıcın başıdır. ahmet davutoğlu, abdullah gül, kadir topbaş, bülent arınç bir parti kursa hiç şaşırmam hatta bekliyorum böyle bir hamle. çünkü hakan albayrak, ahmet tasgetiren vs. sıkıntı olduğunu bağırıyor ve partiden çatlak sesler geliyor. bunu kimseden duymadım hiç bir istihbaratım, bilgim yok ama böyle bir parti bekliyorum ve olursa da büyük oy alacağını iddia ediyorum.
  • döneminde istanbul'un bombok bir hale geldiğini gördüğümüz belediye başkanın istifası haberi.

adam istiklal caddesini-taksimi mahvetti o bile yeter kendisini kötü anmamıza. hadi şimdi git muhallebi ye sessizce.
32 entry daha
hesabın var mı? giriş yap