• hasiktirhasiktirhasiktir şahane olay! çıktı mı lan biletler hemen yumulayım!
  • biletlerin nasıl tükendiğini anlamadığım konser. salon gayet boştu ve kapılar kapandıktan sonra öne geçebileceğimizi söyledi yetkililer. ben de her zamanki konser şansımla yine nefis bir kadrajdan konser izledim. zaten zorlu psm'nin bilmem kaçıncı yıl şerefine %50 indirimli almıştım bileti, üstüne en önlerde izlemek pek ala oldu.
    bu gereksiz ayrıntılardan sonra, konserin harika geçtiğini, lera lynn'in çok hoş ve esprili olduğunu söyleyeyim. sahnede sanırım 1,5-2 saat kaldı ve her düet şarkısında başka bir kişiye dönüşen todd ile çok temiz bir performans sergiledi. standing on the moon'u orijinalinden daha güzel buldum ve this is my least favorite life'da kesinlikle hemfikirdim.
  • (bkz: a church in ruins) ile başladı , (bkz: the only thing worth fighting for) ile bitirdiği güzel gece.
    arada küçük latifeler , türkçe kelimeler (teşekkürler, sizi seviyorum, nasılsınız) kullanması geceyi tatlı kıldı. ortada (bkz: my least favorite life)ı söylemeden önce "hepiniz bunun için geldiniz biliyorum , şarkıdan sonra isteyen gidebilir " demesi salonu güldürdü.
    lately parçasını da bekledik , hatta kalabalıktan bağıran oldu , ama bu gece imkansız dedi ve çalmadı , o biraz koydu.
    canlı performansı gayet iyiydi diyebilirim, kayıt sesine yakındı.
    çıkışta da tanışma etkinliği/imza gibi bişey oldu. ancak albümleri satılmıyordu. zaten türkiyede de olmayan albümü kaç kişi alıp da imzalattı bilmiyorum. bunun yerine ufak bir posteri 80 lira ya bir de karışık country şarkılarının olduğu 20 cdyi (lera lynn yoktu içinde) 55 liraya satıyorlardı. şahsen almadım. foto çekiminde arkadaşıma selam gönderebilir misiniz istediğimi de kırmadı sağolsun.
  • ölmeden canlı dinlenmesi gereken listesindeki sanatçılardan birinin konseri. saldırın.
  • (bkz: lera lynn kim amk)

edit: bir yazar mesajla gönderdi. gayet iyiymiş.
  • böyle kaliteli insanları getirin şu ülkeye de azıcık keyfimiz yerine gelsin.
  • malesef bugün öğrendiğim, umutsuzca bilet aradığım konser.
  • gidemeyen suser varsa 1 kişilik biletine talibim
  • 3 hafta önceden biletleri bittiği için konserine gidemedim ve bundan ziyadesiyle mutsuzum. gerçi konsere gidebilseydim de ortam koşulları gereği mutsuz olarak ayrılacaktım. bu perspektiften bakınca artık daha zengin bir mutsuzum.
  • bilet fiyatları tahminimden makul olan organizasyon.
    aldım gitti.

1. kategori - tam 90.00 tl öğrenci 75.00 tl
    2. kategori - tam 75.00 tl öğrenci 60.00 tl
hesabın var mı? giriş yap