• bu sabah itibari ile istanbul bogazinda gorulmus olan, bogazin yarisinin mavi, diger yarisinin ise camur rengiyle bicak gibi ayrildigi garipliktir. su ana gelen yorumlar, dipte cokuntu oldugu ve deprem habercisi oldugu yonunde.

https://i.hizliresim.com/6yzg8e.jpg

gencler ev benim evim degildir. arkadasimin evi, sabah cekip gondermis konu hakkinda endiselendigi icin eksiye yazar misin, bilen biri varsa aciklar durumu belki dedi. (milletin kem gozlerini hesap edemedi sanirim) ben dubaide yasiyorum. cok merak eden olursa benim ki asagidaki gibidir. simdi kudurabilirsiniz.

https://i.hizliresim.com/bllrw0.jpg

son edit:

brujuva falan denmiste durumu aciklayim. ev sahibi cocuk kucuk bir ilin kucuk bir koyunden cikip ankarada bir universitede iktisat okumus, mezun olduktan sonra 3 sene bir denetleme firmasinda gece gunduz calistiktan sonra , baska bir yabanci firmada finans ve denetleme muduru olarak ise baslamis, anliyacaginiz uzere hic bir torpili ve arkasi olmayan bir arkadasim. hayattaki basarisizliklarinizi baskalarinin basarilarina camur atarak ortmeyiniz. amk bi resim paylastik konu nerelere geldi.
  • ne kadar kıskançsınız! deniz gören bir evden çekilmiş fotoğrafa, aşağılık kompleksli yaratıklar doluşmuş. öküz gibi yöneticiler seçmeseydiniz adam gibi yerlerde yaşıyor olacaktınız.
  • olm ev adamın olsa bile paylaşamayacak mı endişesini? bu ne kuyruk acısı anlamıyorum. elde edemeyeceğiniz her şeyi eleştirecek misiniz?

okula arabayla giremiyorum para istiyorlar diye başlık açmıştım ekşi'de. hemen "arabam var demenin şeklidir" dediler.

yaranız var belli de, yanlış yere gocunuyorsunuz. çalışın para biriktirin sizin de olsun. baba parası yiyene de bi zahmet karışmayın, sizin olsa yemeyecek misiniz sanki?
  • denize karışan yağmur suları neden olmaktadır bu garipliğe. bir benzeri 18 temmuz'da da gerçekleşmişti.
  • fotoğrafta aslında ilk dikkatimi çeken ormandaki toplu konut oldu. hayatınız beton oldu be!
  • ben fotoğrafı açınca, direkt olarak çamur rengi suyu gördüm. neden olur acaba diye düşündüm. hiç evin durumu, balkonu, statüsü vb.aklıma gelmedi bile.

bu durum aklına gelen kişilerin bence iyi bir doktora gidip ruhsal muayeneden geçmesi gerekir.

3 sayfa yazı girilmiş ama hepsi çöp. birisi de bilimsel bir açıklama getirmemiş. bu memleketin neden bu halde olduğunun en iyi göstergesi sanırım bu sözlük.

öyle sosyolojik, bilimsel araştırmaya gerek yok. buraları okuyun, alın size veri.
  • sözlükteki kıskanç ve boş beleş insanları göstermiştir.
  • deniz kıyısı sakini biri olarak açıklama getirebileceğim olaydır.

normalde yıl boyu denize arıtmadan geçirilerek bu tür sular akıtılır, filtrelerden geçtiği için fark edilecek bir durum da yaratmaz. fakat, sel derecesinde arıtmayı sikerten su miktarlarında, altyapı amiri "açın amüğagoyyim vanaları" komutunu verir ve arıtma vb. olmaksızın pis su tabir edebileceğimiz atık denize lökkedenek karışır. evet lökkedenek.
  • son durumun asagidaki gibi oldugu goruntulerdir.

https://i.hizliresim.com/lop0lg.jpg
  • vay anasini arkadaş, youtube'da video ile alakasız yazılan keko yorumlara bakıp guluyorduk bir de.

eziklik her sınıf, her statü, her eğitim durumunda varmış meğerse.

"boğaz'a bakan evi göstermeye calismak" ne alaka hacılar ya?
hesabın var mı? giriş yap