• kontrol ettim spiker harbiden doğru söylemiş. isveç kalecisi robin olsen’in annesi de babası da danimarkalı ve kendisinin danimarka pasaportu da varmış. yani adam harbiden de kendi ülkesinde oynuyor.

bu başlıktaki göt oluş sözlükteki yılın göt oluşu olabilir hahahahaha.
  • seri köz isteyen bi tiplemeyi oyuna alirsan boyle sik gibi yerde faul yapar, normal.
  • oğlum maç bitince isveç tribünlerini gösterdi kamera.

o üzülen isveç kızları... içim yandı be...

çıkışta isveçli meriçsonlar iş başında şimdi.
  • löw takımları kurcalayamıyor bu kupada ayıp olmasın diye, adamın totemi o aslında. bi taşakları koklaması lazım. o zaman kazanır panzerler.

edit: ikinci yarıya golle başladıklarına göre, soyunma odasında koklamış leş reyiz.
  • jimmy durmaz'ın ikidir aynı yerlerden faul yapıp, sonunda amacına ulaştığı maçtır.
  • macin bitis duduguyle birlikte, sbs spikerinin “it has not been a classic german performance, but it has been a classic german win” seklinde ozetledigi karsilasma.
  • (bkz: real madrid’de oynuyorum golü) geldi yine. ronaldo, modric derken kroos reis de aciyip yazdı.
  • biraz önce türkiye'de var uygulaması olsa nasıl olacağını gördüğümüz bir pozisyon izledik. var'ın başına oturan hakemlerin kararı yanlış olunca var'ın olmasının bir anlamı olmuyor kısacası, önce oraya tarafsız birini oturtmak lazım.
  • spikerin yersiz yere eleştirildiği maç. isveç’in kalecisinin anne ve babası danimarkalı. dolayısı ile adam kendi ülkesinde oynuyor. yoksa koskoca trt spikeri kophenhag’ı isveç’te sanacak değil ya!!??!
  • löw'un sürekli burnunu karıştırıp karıştırmama ikileminde kaldığı maç. sanki ulan şimdi karıştırsam beni çekiyorlarmıdır diye eli burnunda geziyor.
hesabın var mı? giriş yap