• tam hakem rus ve olmayan penaltıyı verdi derken biz kendi elimizle verdik yine.. aslında siyasetin de özeti mi acaba?
  • orospu çocuğu yobaz köpeklerin götüne sokmuştur son dakikada olympique de marseille, beter olun amk ibneleri, bin beter olun.
  • ömer ali şahiner'in egoistliğinin tur kapasını kapattığı müsabaka.

7 puanlı marsilya kendi sahasındaki son maçında gruptan çıkmayı garantilemiş 11 puanlı salzburg'a puan vermeyeceğine göre, 5 puanlı konyaspor'a 4 puanlı vitoria deplasmanında galibiyet yetmeyecektir.
  • moke’nin 90+3’te kendi kalemize attığı golle kanser olduğumuz maç. şimdi cam çerçeve dayanmaz bu öfkeye.
  • yabancı sınırı neden gelmemeli? aç şu maçın son 10 dakikasını izle.
    (bkz: ömer ali şahinler)
  • konya kazansa idi gruptan cikiyordu, şimdi ise mucize gerekiyor- gerçekten üzüldüm, keşke son maç marsilya ile olsaydı.

konyaspor’dan artık tek beklentim son maçta galip gelerek ülke puanına katkıda bulunmaları, gerisi salzburg’a kalmış.
  • konsantrasyon ve iş ahlakı alanında ders niteliğinde bir tablo..
  • klasik türk takımı mağduriyeti içeren maç. ulan bir kere de rakip takım böyle saçma gol yesin!
  • izlerken beni eski zamanlara götüren avrupa ligi karşılaşmasıdır.
    (bkz: 5 kasım 1998 beşiktaş valerenga maçı)

o tarihte maç 3-0 devam ederken o zaman beşiktaş'ın kaptanı olan mehmet özdilek gayet laubali ve saçma sapan bir şekilde 2 tane net golü harcamış 5 dakika sonrasında ise valerenga golü bulmuştu. dün akşam ise bu sefer teknik direktör olduğu takım aynı ciddiyetsizlikle 3 tane net gol pozisyonu kaçırıp kalesinde golü gördü. ikili averajda altına alabileceği marsilya'yı bir üst tura yolladı.

bonus tanım: herhangi bir takımda, çok istisnai bir durum olmadığı sürece 1 taneden fazla afrika'lı futbolcunun oynamaması gerektiğini gördüğümüz karşılaşmadır.
    çünkü bu insanların kafalarını kullanma konusunda ciddi sıkıntıları var. ilk etapta ezekiel 2 net pozisyonu ezerken, son dakikada moke koşarken sırf kafasını kaldırıp etrafına bakmadığı için dokunmaması gereken bir topa dokunup kalesine gol attı.
  • konyasporun harcadığı sondan bir önceki hücumundan hemen sonra "dert değil be, gol mü yiyecekler" dememden sonra gol yemeleri sebebiyle konyasporun 2 puan kaybetmesine sebep olduğum maçtır.
hesabın var mı? giriş yap