• korona günlerinde izleyeceğimiz ilk maç olacaktır.

aylar sonra maç izlemenin heyecanıyla biramı cipsimi hazırladım. heyecanlıyız.
  • güzel bir maç olmasını bekliyorsun ama seyirci yok. seyircisiz maçların da tadı tuzu yok ama buna da şükür. leverkusen alır.
  • kerem’in messi gibi çalımlar atıp güçsüz bir şut çektiği maç olmaktadır.
  • gözlerin pasını silmesini beklediğimiz maç, nitekimde öyle başladı
  • an itibarıyla bayer leverkusen'ın öne geçtiği maç. altın çocuk havertz yazmış yine.
    şimdi kontrol ettim.
    korona gündeminde hâlâ avrupa ligleri'nin başlamasına alışamadım. sözlükte görmesem hatırlamayacağım yani.

edit: paderborn - hoffenheim (1-1) dışında diğer hiçbir maçta gol yok henüz.
  • kerem demirbay'ın 11.dk itibariyle yine güçsüz bir şut çektiği ve 12.dk'da da embolo'nun sakatlıktan dolayı çıktığı maç. yerine stindl girdi.
  • leverkusen maça çok iyi başladı ve erken bulduğu golden sonra da oyundaki üstünlüğünü kaybetmeden devreyi önde kapamayı başardı ama devre sonunda kerem'in boş kaleye atamadığı gol maçın kırılma anı olabilir. leverkusenlılar kendi sahalarında kaptıkları topları çok hızlı ve organize şekilde m'gladbach kalesine götürüyorlar ama fazla teknik ayakları olmadığı için son hareketleri yapamıyorlar. bilhassa diaby birçok atağın içine sıçtı. m'gladbach takımındaki futbolcular sanki futbola yeni başlamış gibiler. çok acemice top kayıpları yaptılar 45 dakika boyunca. hocalarının mutlaka oyuna müdahele etmesi gerekir, aksi takdirde işleri zor.
  • kerem'in ömrü boyunca belki de yemeyeceği küfürü şu saatler de yemiş olabilir. o golü nasıl yapamadı kendisinin de içi gidiyordur. onun haricinde bom boş maç. seyircisiz falan ama başka bir olmamışlık var maçta.
  • leverkusen; bu kadar genci nasıl yetiştiriyor, asil sorgulanması gereken bu...
    cok buyuk potansiyeli olan oyuncular, almanlar bu isi biliyor,
  • yalnız uzun süredir sahadan uzak kalmalarına rağmen bizim ligdeki bütün takımlardan iyi oynuyor iki takım da.
hesabın var mı? giriş yap