• yazarlığımın başladığı günden bu yana acaba ne zaman açacağım dediğim rezalet başlığıdır.

12 kasım tarihinde madame coco internet sitesinden görsel

görseldeki siparişi verdim. madame coco ise paketimi 21 kasım tarihinde asil kargo şirketine teslim etmiş. 23 kasım pazartesi günü saat 12:10 da kargom nerede diye bir sorgulayayım dedim. kargo firmasının internet sitesinde girdim, kargomu arattırdım vay anasını! birde ne göreyim; görsel
    adamlar 11.39 da beni aramış ve 11.40 da sorunlu olarak işaretleyim yine aynı dakikada iade etmişler. rezalet içinde rezalet hemen elimde ki totemi çevirdim hala rüyada mıyım acaba diyerek. ama yoo uyanıktım.

neyse hemen aradım kargo firmasını ;
    - alo ! kargomu madem evime teslim edemiyorsunuz işyerim şubenize yakın buraya teslim edin.
    - maalesef beyefendi kargonuz iade edilmiş artık .
    - ya 40 dakika önce not düşmüşsünüz şubenize söyleyin iade etmesin işte.
    - maalesef beyefendi iade edildi artık.

peki diyerek kapattım ne de olsa başka firma ile tekrar gönderirler dedim.

24 kasım salı günü madame coco yu aradım ;

- alo! kargom iade edildi isterseniz yeni adres verebilirim size. kolay teslimat olur.

ve rezalet cevap + uyanıklık ; beyefendi kargonuz iade edildiği için tekrar gönderilemez, siparişiniz iptal edilip paranız 5 işgünü içerisinde tarafınıza iade edilecek. talep ederseniz aynı ürünleri tekrar satın alabilirsiniz.

tamam ulan tamam dedikten sonra tekrar bir sipariş geçeyim dedim veegörsel görselde ki fiyat farkı çıktı ortaya.

hem paramı 25 gün kadar elinde tuttu hem siparişimi vermedi hem de kazıklamaya çalıştı.

yorum sizin.

edit: konuyu 30 tl ye indirgeyen sığ bakış açılı yazarları ve konuyu umursamayan göbeğini kaşıyan yazarları anlıyorum. ben bilginiz olsun diye yazdım. boykot çağrısı yok yani.
  • (bkz: rezalet başlıklarından gına gelmesi)

kimsenin sikinde değil sizin aldığınız yastık kılıfının köşesinde sperm lekesi olması.

edit: evet yazıyı okumadım. ne olduğu da ilgilendirmiyor beni. çok önemli bir olaysa mahkemeye gidersin.
  • ben de alışveriş sırasında birbirlerine saldıran zombi tipli insanlar var sanmıştım.
hesabın var mı? giriş yap