şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • ayşe arman’ın mağdur bir aile ile yaptığı röportajı gözlerim dolarak okudum, bu alçağın serbest bırakılması siyasal iktidara yazar çok net, nasıl serbest bırakıldı perde arkası hemen araştırılıp bu alçak tutuklanmadıkça bunun vebali boynunuza asılı kalacaktır.

salak saçma başlıklara üşüşen yazarlar bu başlığa duyarsız kalması olmamış, yakışmamış.

ayşe arman röportaj
  • bu ülkede adalet ne zaman yerini bulacak? kötüyü, para babasını, şule çet'in katillerini, tacizcileri, vergi kaçıranı koruyup kollamak artık sizi de usandırmadı mı? eve gidip uykuya dalacağınız sırada hiç mi vicdanınız sızlamıyor?
  • çok acı çok, bir öğretmenin, bir insanın küçücük çocuklara böyle bakabilmesi çok acı, o küçücük çocukların psikolojik durumları çok acı, ülkede ki kurumların bu olaya tepkisiz kalmaları çok acı, bu adamın tahliye edilmesi çok acı...
  • annenin anlattıkları... milli eğitim bakanlığı öğretmeni korumayı seçmiş gibi görünüyor. yalnız hatırlatmakta fayda var öğretmenler çocukları egitsinler diye o saygın kurumun bir parçası, kendi sapık fantazilerini yaşasınlar diye değil. ya o 25 aileden birisi kendi cezalarını kendileri vermeye kalkarsa?
  • sosyal medya ve basında yer alınca, değişebileceği inanıyorum, ama detaylara da bakmak lazım, deliller vs , bazen sosyal medya ve basında hata yapabiliyor, kulaktan dolma sözler, vs suçsuz insanı suçlu da yapabiliyoruz, örnekler mevcut.
  • artık göz yumulmasın. başlığı olabildiğinde yukarda tutmaya çalışalım lütfen.
  • okudukça gözleri doluyor insanın. bu başlığın ve bu davanın gündeme taşınması gerek. bunun da üstünü kapatmalarına izin vermeyelim.
  • 25 cocuga tecavuz eden orospu cocugunu sewrbest birakan hakimin.....
  • gerçekten merak ediyorum, nasıl oluyor da serbest bırakabiliyorlar ya da canlarının istediğini yıllarca içeride tutabiliyorlar. kanunlar bu kadar esnek mi? bu kadar göreceli mi?

25 çocuk ve aileden bahsediliyor, hiç mi yaptırımı yok bunca insanın şikayetinin?
67 entry daha